Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lesz valami bajom ha 1 hónapig...

Lesz valami bajom ha 1 hónapig tasakos leveseken élek és csak hétvégente eszem normális kaját?

Figyelt kérdés

1 hónapig a hétköznapokat olyan helyen töltöm, ahol nem lesz konyha, sem rezsó, sem hűtő, sem semmi normális ilyesmi. Csak 1 vízforraló lesz meg konektor. Így kényszer tasakosleves kúrára száműzöm magam. Tudom, hogy iszonyat sós és műkaja, de szombat, vasárnap normálisan eszem.


Lehet vmi bajom? Fogyás vagy hízás? Mert egyiket sem akarom.



2014. ápr. 7. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
1 hónapot ki lehet húzni, de ha van forraló, akkor főzz tésztát, és valami öntetet meg sajtot rá. Narancsot, almát is vehetsz.
2014. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Vizforralóba fözhetsz virslit
2014. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Salátákat kėszits.
2014. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

amihez vágódeszka vagy lábas kéne az is kiesik, van bögrém, kiskanalam, evőkanalam, késem, villám, kistányérom meg egy poharam


tudok enni zsemlét, kiflit vagy szeletelt kenyeret is valami feltéttel rá, zöldségekkel


de némi meleg étel gyanánt csak a tasakosleves van

2014. ápr. 7. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem, meleg étel lehet konzerv is. Bármilyen konzervet vehetsz. Ugyan nem a legjobb, de jobb, mint mindig a leveses tészta. És zöldséget, gyümit is vehetsz. Rághatsz sárgarépát is akár. Vitamint tudsz enni. AZ megoldva. A szénhidrát szintén kipipálva, a mi problémás, a fehérje forrás. Nem írtad, hogy ez miért szükség. Csak élet viteli vagy anyagi dolgok miatt. Vehetsz sonkát, még a szójás párizsi sem rossz. Nem is értem, a szója miért lett ennyire negatív dolognak beállítva.
2014. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen, szója tofut szoktam enni amúgy

és hát mikró sincs, max talán forró vízbe tudom tenni a konzervet egy időre és kap egy kis hőt


a sok sótartalom miatt aggódom, mert am rá van írva h tartósítószermentes

2014. ápr. 7. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy hónapot simán kilehet húzni, nem kell mindent annyira dramatizálni.


Az egészséges táplálkozás fontos, de kivételes esetek mindig vannak és az ember képes ezeket elviselni problémák nélkül is.

2014. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kerül bele igazi zöldség vagy nasinak friss gyümölcs, akkor megoldja a problémát. Bár a tasakos levesek valamennyire mérgek és ennyi felhalmozódás már okozhat hosszútávra apró gondokat.
2022. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!