Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éhes vagyok szinte mindig,...

Éhes vagyok szinte mindig, mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
az van ,hogy éhes vagyok állandóan , sokat eszek általában nem nagyon tudok megtelni és kívánom a kaját kb 2éve cigizek előtte igencsak jöttek fel a kilók úgy 80ról gyorsba feljöttem 125kilóra amióta cigizek apránként megyek lefelé (cigi után nem kívánom a kaját) most olyan 115 kiló vagyok (nem ingadozik a súlyom h egyszer több egyszer kevesebb). Most kb 5hete eléggé keveset cigizek 1-2 szál naponta ,másfél 2 hete van ez h nem tudok jól lakni napi kajám : reggeli : - ebéd : 2-3tányér leves napközbe: 1-2 szendvics vacsora : amit épp találok 1-2kilo gyümölcs , szalámi , keksz , spagetti vagy tudja a rák , kaptam azt a tanácsot h igyak meg előtte 1-2 pohár vizet , megiszom és még éhesebb leszek tőle , ált 1,5 l vizet szoktam meginni vacsora előtt húzóra de még akkor is ugyanolyan kajás vagyok szóval ezt a pohár vizes cuccot hanyagoljátok , 1hete voltam orvosin vércukor koleszterin stb ilyen cumók mind jó volt . most a szünetben ilyen rosszabb h nem cigizek , iskola időben kb 6szál cigi és 2szendvics a napi kajám meg este vmi alma ilyesmit burkolok (akkor is keveset) vmi tippeket éhség ellen pls !

2014. júl. 30. 23:40
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és 18/F magasságom 186cm (tudom szar a súlyom a magasságomhoz )
2014. júl. 30. 23:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, általában mindig éhes vareggeli : - ebéd : 2-3tányér leves napközbe:gyok/maradok. A legtöbb amit tehetsz, megpróbálod "elfojtani" és egy idő után úgymond "kiölöd magadból" ezt a fajta vágyat. Közhelyesen fog hangzani, de a cigarettát érdemes lenne minél-előbb letenni. 18 évesen, 115KG rengeteg, az ideális testsúly 60-70KG ebben a korban.

Reggelizni miért nem reggelizel? Ajánlom, hogy min. egy szendvicset egyél meg reggelire, de lehetőleg ne mindenféle csülökkel, ketchuppal telepakolva. Ebédre 2-3 tányér leves nagyon sok, próbáld csökkenteni 1 tányérra.

Külön megemlítem, hogy a érdemes rendszerezni az étkezéseid. Tehát 7:00 reggeli 10:00 tízórai 12:00 ebéd, 15:00 uzsonna, 18:00 vacsora. 1,5 liter vizet "húzóra" nem ajánlatos a szervezetedbe juttatni, hallottál már a vízmérgezésről? olvass utána.


Megfogsz sértődni, de ez az életmód amit folytatsz roppant igénytelen. Változtass, vagy 115KG helyett 200KG leszel.

2014. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi de ha 60-70 kiló lennék lelőném magam úgy vagyok 115 kiló hogy 3 éve megy mellette a kondi 90 a legalja amit elfogadnék az alá tuti h nem mennék ha fogyóznék , a cigit tuti nem teszem le, reggelizni azért nem reggelizek mert szünetben kb 10-11 ig alszok suli időben pedig nincs rá időm mivel általában fél6 kor kelek és 6 kor megy a buszom :) 7:15kor meg órám van szóval ugyan úgy 11után "reggelizek" ami nekem már ebéd meg reggel nem megy le a kaja nem kívánom, 19:00órai vacsorával elvagyok . vízmérgezésről hallottam de szerintem ekkora testbe az a víz mennyiség annyi mint 1 normál testbe 4-5 deci napi étkezés : 12:00 ebéd 3-4óra körül : valami lájtos cucc 6-7: vacsora. a kérdésre viszont nem kaptam teljes/elfogadható választ, véleményt nem kértem de köszi hogy írtál.
2014. júl. 31. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:

"bocsi de ha 60-70 kiló lennék lelőném magam úgy vagyok "


Nincs több hozzáfűznivalóm.

2014. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!