Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Táplálkozási zavarom van!...

Táplálkozási zavarom van! Össze vissza zabálok midenből, készítek valamit megeszem a felét, és már csinálok is valami újat, és újat. és addig eszem hangsúlyozom édességket! Amíg már szinte rosszul nem leszek. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Ez az össze vissza zabálás akkor jön rám, amikor senki sem lát, amikor családosan közösen eszünk akkor meg szinte alig eszek.De amikor egyedül vagyok úgy kapkodok össze vissza az egyik kajából a másikba mintha megennék előlem:s nagyon rossz... és végül azt veszem észre h nem is ebédeltem rendeset, mert előtte össze vissza minden édességet megettem:S Mit tegyek ez ellen? /vékony vagyok, nem az elhízásról van a szó, csak maga ez a dolog már beteges/

2012. szept. 19. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez elég egyértelmű. szerethiányod van és ez pótcselekvés. Gondolom arra vágysz hogy meghallgassank és figyeljenek rád és mivel valószínűleg ezt nem kapod meg ezért nyúlsz az édességhez. Fordulj pszichológushoz. Vagy ha gondolod irj nekem privit (nem vagyok pszichológus, de nekem is voltak/vannak hasonló gondjaim, szívesen meghalgatnálak)25/l
2012. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ugyanezt csinálom én is csak édességtől kezdve,bármivel amit megkivánok,lehet az szalonna bármi.Nekem pár hete mondták,hogy de lefogytam stb. már a 20adik embertől hallottam ezt és szarul esett nem kicsit.főleg ahogy mondta némelyik.

Aztán ugy döntöttem,hogy valahogy vissza kell szedjem,főleg az arcomon látszik.Mindig szinte zabálok, de ha társaságban vagyok,akkor csak éppen egy keveset,meg a párom előtt is.Ő teljesen azzal van,hogy én alig eszek itthon napközben.hm..(nemtom mért titkolom,nincs azzal baj,hogy fel akarok szedni pár kilot, de valamiért,mégis..:/

2012. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Nem tudom, hogy fogysz, ha közben kép pofára zabálsz. :O

Nem lehet, hogy valami szervi bajod van?

2012. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem tudom, hogyan lehet így fogyni, én veszek egy nagyobb levegőt, máris hízok. Pedig én is szívesen ennék édességeket, mert imádom, de én meg folyton a súlyommal küzdök. :( Irigyellek, komolyan! (Nem a problémád miatt, hanem, hogy még ennyitől sem hízol el.)


Amúgy a megoldás szerintem önkontroll... Én is ezt teszem, meg mindenki, aki nem ilyen szerencsés alkatú. Nem könnyű, de odafigyeléssel megoldható. Kis édességet persze én is eszem, de nem minden nap és nem akármennyit.

2012. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!