Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » S. O. S.170cm es 45kg vagyok....

Rékus_2000 kérdése:

S. O. S.170cm es 45kg vagyok. Suliig valahogy leszeretnek adni kb.5 kg. Segitenetek? Mert hat uj osztalytarsak meg minden ne en legyek mar az osztaly "disznoja".

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
nyuszika, inkább szedj magadra 15 kg-ot, mert gebe vagy, mint egy csontváz!
2014. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
koszi! de a kerdesemre varnek valaszt!!
2014. júl. 31. 17:37
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Tenyleg 10-15 kg-t kene hiznod.Feltetlezem ,hogy tudod nagyon is magadrol,hogy nem vagy kover ,sot ez mar korosan sovany kategoria,csak megerositest vartal.
2014. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Skorpió87 ***** válasza:
49%

Te meg szépen elhitted a nagy baromságot! Ők meg anorexiásak, meg csont és bőrök, mi? Nem gondolod, hogy egy szép mell, egy formás fenék, egy kis haskó milyen szexis tud lenni? Ez az egészséges, a normális !


A 170 cm-hez képest már bocs, de az ideális az a 60 kg lenne. Rossz esetben 55 kg. De pár kiló ide-oda mit számít !Csak számold ki BMI kalkulátorral, itt van a neten, hogy mi lenne az ideális testsúly, vagy kérdezd meg a háziorvost, ha nem hiszed.


Az én történetem: Kb voltam 165 cm, kissé nagynak találtam a hátsóm, a hasam, combom. Nem fogadtam el magam. Lefogytam 43 kg-ra. Tornáztam folyton és keveset ettem. A hátsóm teljesen lapos lett, és bot lábam volt. Csúnya voltam és beteg agyilag. Nem kívánom újra ! Ráadásul engem is csesztettek az osztálytársak, miattuk fogytam le és mindenki megrökönyödött rajtam !


Auschwitzi menekült akarsz lenni? Nem hallottál róla, hogy ebbe belelehet halni? Veszélyezteted az egészségedet, de nagyon !


Ne hallgass a hülyékre, hagyd abba. Normálisan táplálkozz, kell a hús, zöldség, gyümölcs bevitel. Sportolj, de ne vidd túlzásba. Nem a modellekről kell példát venni ! Rajtuk egy ruha sem áll jól ! Ne tedd tönkre magad, legyen eszed !


Nehogy már a sok idióta miatt fogyjál! Magadnak miért nem tetszettél úgy, ahogy voltál? Válts iskolát inkább, ne befolyásoljon olyan, aki minden hülyeségnek bedől!


Van aki alapból vékony, van aki alapból telt, a természet ellen teszel ! Gondold át és vess véget ennek, sajnálom, aki ilyen dologba belefut. NEM NORMÁLIS AZ EGÉSZ !

2014. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Irány a dilidoki kislány, mert jó úton vagy az anorexia felé. Ez a súly egy 155-160 cm-es lánynak jó, de a te magasságodhoz kevés. Valószínűleg nagyon sovány vagy, csak te látod magad kövérnek.

Komolyan, mi történik, hogy ilyen sok testképzavaros lány van? Ez hihetetlen, hogy naponta több ilyen kérdés van.

2014. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az.
2014. júl. 31. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg ezt a lányt, ő is 170 cm:

[link]

Azt ne mondd, hogy őt is disznónak látod 43 kg-mal. Na kb. így nézel ki te is, mint aki most szökött Auschwitzból. Beteg vagy, érted? Kérj segítséget, mert komoly, maradandó bajod lehet.

2014. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem leszel... sőt, ha így folytatod, el sem jutsz a gimiig, vagy hová mész. Helyette egy szép kórterem a pszichiátrián, szondával a gyomrodban.


Már így is undorítóan nézel ki, csont és bőr vagy (kb. [link] minimum 55 kilóra fel kéne menned, úgy lennél szép.


Mindegy, amíg nem tudatosul benned, hogy beteg vagy, addig mondhat bárki bármit, te fogyózni fogsz. De előnye is van: kevesebbet kell koporsóra költeni a szüleidnek - akik szégyelljék el magukat, amiért tétlenül nézik.

2014. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Skorpió87 ***** válasza:

Láttam a képeket a lányról. Meg kell mondjam még 55 kg-san is vékony volt, de úgy-ahogy elment.


Az ilyen lányoknak miért hagyja a szülő ezt a baromságot? Milyen szülők, hogy nem viszik őket a fülüknél fogva orvoshoz?


Inkább legyek kissé pocis, mint anorex. Vagy neked mi az anorexia? 20-30 kg? 40 kg alatt már halnak meg emberek, tudd hogy hol hagytad az eszed.


Képzeld én szeretek enni, szeretném élvezni az életet, nem állandóan a külsőmmel foglalkozni, mert csomó jó dolog van az életben. És marhára nem zavar hogy van rajtam pár kiló felesleg, mert képzeld a pasik pont erre buknak leginkább, akin van mit fogni. Bár nem miattuk vagyok ilyen, hanem a genetikámból vagyok kissé husis, de akkor sem kövér. Nekem jó így. Ha disznó lennék, akkor biztosan nem néznének meg az utcán, max. tátott szájjal, elképedve. Nem mindegy ! Rajtad mit fogna meg egy pasi? A kezed maximum.


Nem hiába mondják azt a gúnyos megjegyzést: elől deszka- hátul léc. Egy pasinak sem jönnek be a kórosan sovány nők. 55 kg-tól felfelé csak.


Nem bántani akar senki, csak légy észnél.


A "disznó" kategória 80 kg-tól van kb. szerintem. Csak hogy tudják az osztálytársak. Én találkoznék velük szívesen és kiosztanám őket. És úgy megtépném a hajukat, hogy egy szál nem maradna. És megtanítanám őket, hogyan kell étkezni, mert lefogadom, hogy csepeg a nyálatok a jó falatok iránt, csak nem mertek enni, mert jaj, mi lesz akkor.


Azért is vagytok emberek, hogy egyetek, a szervezetnek kell. Vitaminokra és kalóriára van szükség. Hogy egészséges legyen, hogy tudjon dolgozni, koncentrálni, fitt lenni. Gondolom ez rólad nem mondható el.


Szerinted csontsoványan melyik ember tudna dolgozni? A táborokban is ebbe haltak bele, nem is kellett sokat dolgozni némelyiknek, elég volt a kalória nélküli kaja, aztán túlhajszolta magát, mert semmi alap nem volt a szervezetében, le volt gyengülve. Ilyenkor éri el az embert legkönnyebben a betegség is.


De ha nem érdekel téged, nem látod be, makacs vagy, akkor csak tessék.


Ja, most mész középiskolába! Nem mindenhol az dívik, ami nálatok volt. Majd akkor esel pofára, amikor majd azért közösítenek ki, mert gebe vagy. Majd meglátod. Nem mindenkinek az az értékrendje, mint a sok elmebetegnek nálatok volt. Inkább hízz vissza, mert tuti kinevetnek a hátad mögött. Mindenféle lapos seggűnek, csontváznak, melletlennek elmondanak majd. Ugye nem ezt szeretnéd?


Pont mivel más közösség, nem ezen agyalnak. A ruha, a pasi, a buli, cigi lesz a téma. Te pedig szintén vagy a hülyék sorába állsz be, mint birka, vagy az akarsz lenni, amit te akarsz! Nem másra kell hallgatni ! Legyen önálló döntésed. Más veszélyek leselkedhetnek rád, aminek akkor tudsz nemet mondani, ha elég érett leszel rá, és lesz egészséges önképed. Még nem tartasz ott, úgyhogy hajrá!

2014. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csak most lattam meg a kerdesed EMBER en 165 cm vagyok s 49 kilos s nem vagyok kovernek tartva inkabb irigyelnek egy paran hogy jol nezek ki szerintem kene hizzal meg nalam az osztalyban van egy lany 170 cm es 50 kilos s nem is latszik rajta tehat kene hizzal. :)
2014. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!