Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert lesz hasmenesunk ha...

Miert lesz hasmenesunk ha kulonbozo eteleket eszunk ossze?

Figyelt kérdés

Marmint most vmi tudomanyos magyarazatra gondolok:D

Pl ha tejet es paradicsomot v tejet es szilvat v vmi ilyesmire gondolok...mert ebben az esetben szamomra nem nyilvanvalo hogy miert is lesz hasmenesunk?:D


2014. aug. 1. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem lesz sosem :))
2014. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek lesz, én is ehetek akármit, pörköltre tejet, stb.
2014. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb ilyen csak placebó, aki elhiszi, hogy lehet töle baja, annak lesz.


A tej meg gyümölcs/zöldség együtt nem okoz hasmenést, söt, aki azt hiszi, hogy igen, annak sem lesz baja, ha ezt turmixként fogyasztja - ebböl is látszik, hogy semmi alapja sincs.


A gyümölcsnél viszont annyi van, hogy ha sokat eszel belölük, akkor magában is hasmenést okoz (a sok rost miatt), nem kell hozzá tej.


A többi állítólagos ilyen kombináció is csak beképzelés, sok nem-magyar ételben együtt fordulnak elö, és nem lesz töle senkinek sem baja.

2014. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem lesz. Múltkor valaki írta, hogy nála a tej, meg a gyümölcs az fosás :D Pedig az gyümölcsturmix gyakorlatilag.
2014. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szintiszoli123 ***** válasza:

Az én tapasztalatom, hogy ez kor előrehaladtával is változik. Ahogy idősebbek leszünk, egyre kevesebb dolgot tolerál a szervezet.

Suhanc koromban, (durván fog hangzani), gond nélkül ettem házikolbászt kenyérrel meg almával együtt (nagyon finom, de ezt most hiába bizonygatnám; de mellettem szóljon, hogy a külföldieknek is hiába bizonygatod, hogy a túró rudi finom. Az angolok számára pl. elképzelhetetlen, hogy hogyan lehet a túrót csokival egyszerre a szájba venni).

Ez most már nem menne. Meghajtana.

2014. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!