Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túlsúlyos vagyok? Melyik...

Túlsúlyos vagyok? Melyik csoportba tartozom?

Figyelt kérdés
174 cm vagyok és 70.60 kg. ? És ha igen mennyit kellene leadnom? És mit tegyek érdekében. A válaszokat köszönöm. 16/lány

2014. aug. 6. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A BMI-d, vagyis a testtömegindexed 23,1.


E szerint a táblázat szerint a felső határhoz állsz közel:

[link]


Természetesen nem mindegy, hogy milyen életmódot folytatsz, lehetsz mondjuk élsportoló kézilabdás sok izommal, de az is lehet, hogy szimplán háj van rajtad, ezt te tudod magadról.

A legjobb, amit tehetsz-ha nem sportoltál eddig- hogy elkezdesz rendszeresen mozogni.


Nyilván ezeket, hogy a cukros üdítőket hanyagold, ne nassolj, te magad is tudod. Ha szénhidrátot eszel, fogyassz teljes kiőrlésű, lassan felszívódó szénhidrátokat, pl. teljes kiőrlésű kenyér, zabpehely. Ha úgy érzed, hogy sokat eszel, egy kicsit csökkentsd az adagokat, teljes jóllakásig ne egyél. 2-3 liter vizet igyál minden nap.

2014. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
igen az vagy, kép se kell hogy megmondjuk, elvagy hízva!
2014. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönjük utolsó ezt az értékes hozzászólást.
2014. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 ezt vagy ironikusan mondtad vagy tényleg van pofád így leírni vmit?? :D Kedves kis hozzászólás volt.Bár ha így érzed rendben és sem akarom hogy áltassanak.Csak ennek szebb módjai is vannak. Hogy érted hogy kép sem kell?? Elvileg aki eléri már a saját magasságát normálba tartozik.Én 3-mal kevesebb vagyok tehet nem hinném hogy el vagyok hízva.(Most olvastam utána.)De azzal tisztábban vagyok hogy lehetne még leadni :DD De csak kíváncsiságból te hány cm agy és mennyit nyomsz ? mert sztm te nem figyelted a magasságom csak a súlyom mert lehet valaki 55 kg is ha 150 cm akkor végül is átlépte a magasságát nem a kg számít hanem hogy a magasságodhoz mennyi vagy!!! Remélem nyeltél egy nagyot. Nem tudom hogy fiú vagy-e vagy lány.De ha fiú vagy akkor sajnállak hogy a gebéket részesíted előnybe.
2014. aug. 6. 20:16
 5/5 anonim válasza:

"nem a kg számít hanem hogy a magasságodhoz mennyi vagy!!!" ne mentegesd magad, mert akármilyen magas vagy 71kg sok egy lánynak, főleg hogy még csak 16 vagy, szóval kicsit figyelj most már a kajálásra, és inkább a gebéket részesítem előnyben mint a disznókat

ha meg érdekel én 180cm, 80kg vagyok, és mielőtt megemlítenéd hogy rajtam is van azért felesleg, előbb megemlítem hogy az én súlytöbbletem nem zsírból származik, de ha te is szálkásan vagy 70, akkor azt mondom hogy oké, de ezt erősen kétlem, de mindegy is, rakj fel akkor egy képet magadról vagy legalább keress a neten egy olyan csajt akinek hozzád hasonló alakja van és linkeld be

2014. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!