Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyíre káros az aszpartám?

Mennyíre káros az aszpartám?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rákkeltő, de a canderel édesítőszerben található meg.... tudom át kellene álnom a süssinára, vagy a pötyire, de az érdekelne, hogy a cigire is mondják, hogy mennyíre káros stb... de ha nincsen a rákra hajlamom, akkor mégis kb. hány % esély van rá, hogy rákos leszek tőle?????

Előre is köszönöm a válaszokat!!! :D 20/F



2014. aug. 7. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

1. az aszpartám nem káros. [link]

2. ha a cigarettához hasonlítod, akkor 0 fogalmad van a dologról. Nézz meg 1-2 tüdőről, gégéről képet.

2014. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Hát, a cigi az tényleg káros is. Az aszpartammal kapcsolatban időről időre merülnek fel kételyek, én magam inkább nem fogyasztom, de semmilyen káros hatás nem lett bizonyítva. 20 éves korodban amúgy még nehezen tudhatod, hogy nincs hajlamod a rákra...
2014. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A daganat nem hajlam kérdése . Csernobilba sem nézte a sugárzás a szakvéleményt sem tipizált . A szervezet terhelhető egy bizonyos mértékig , helyre is hozható a probléma . A répacukor (szacharóz) is egészségtelen , egy mesterséges cucc meg pláne . A természetes mérgek drogok is ártalmasak nemhogy a szintetikus szerek ...
2014. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!