Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Két-három napja olyan stressze...

Két-három napja olyan stresszelt vagyok hogy el felejtek regelizni és csak délutan 4-kor jut eszembe hogy ennem kel amikor már majdnem le esek. Ma is pl:csak egyszer ettem délután 5-kor ez nagy baj?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kb milyen baj? ...
2014. aug. 7. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, velem is ez van amúgy, de engem legalább kezel pszichológus :) Az állandó stressz nem jó.
2014. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem egészséges, nem tesz jót a gyomrodnak. Inni legalább iszol? Mert én azt sem. Másrészt rosszul is lehetsz, ha egész nap nem eszel, leesik a vércukrod, stb.
2014. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Inni ittam... kb 1,5 liter vizet... De enni csak akkor jut eszembe amikor maximálisan ki vagyok éhezve most 1 orája is a testvérem meg hivott egy hot-dog-nal... anyam meg fözöt finom vacsit és visza utasitotam és most itt álok az ágyban éhesen...
2014. aug. 7. 22:59
 6/9 anonim ***** válasza:
És mi miatt van ez a nagy stressz?
2014. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát ha már kérdezed...el mondom

szerelmi ügyek... Na és a munkahelyem...egy hete semire se vagyok képes akármit csinálok akor hogy oda teszem magam nem sikerül.Kezdem azt hinni hogy nem szeret a jo isten!!

2014. aug. 7. 23:07
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát ha már kérdezed...el mondom

szerelmi ügyek... Na és a munkahelyem...egy hete semire se vagyok képes akármit csinálok akár hogy oda teszem magam nem sikerül.Kezdem azt hinni hogy nem szeret a jo isten!!

2014. aug. 7. 23:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy hét nem sok idő. Igyekezz pihenni és kikapcsolni, ne kattogj folyton, mert azért nem jut eszedbe a kajálás.
2014. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!