Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúra. Tudnátok nekem...

Hízókúra. Tudnátok nekem tippeket adni hízásra? Főként saját tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Igazából fenékre és combra szeretnék hízni, mert elég pipaszár lábam van....onnantól felfelé nincs bajom. 158 cm vagyok és 53 kg, csak kicsi a fenekem és vékony a lábam...

tehát aki már volt " hízókúrán" és sikerült, illetve combra fenékre szedett fel azok írjanak főként! köszi!


2014. aug. 10. 19:49
1 2
 1/13 Lipton. ***** válasza:

Ha már hízni akarsz, akkor izomból hízzál.

Mert hát, milyen már ha felszedsz egy csomó zsírt.

Súlyzós edzés, és étrend!!

De így mindenhova fogsz hízni.

Guggolás, kitörés stb...

2014. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Quasar07 ***** válasza:
21%
Big Mac menü naponta háromszor, Nagy kólával, Nagy sültkrumplival, és pitével.
2014. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tömegnövelő étrend + súlyzós edzés - keress fel egy személyi edzőt tanácsért!
2014. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Big Mac menü naponta háromszor, Nagy kólával, Nagy sültkrumplival, és pitével."


Ugye tudod, hogy EZ hülyeség? Aki nem hajlamos hízásra, annak nem ér semmit. Az öcsém 178 cm-hez 60 kg, és akármit csinál, nem hízik. Próbálta ezt is, meg a sok sütemény, stb-t is, semmi sem segít.

2014. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez segíthet.


Testsúlykilogrammonként 2g fehérje, 5-6g szénhidrát és 1g zsír (50% telített 50% telítetlen). Edzés után azonnal fehérje bevitel, t.k x 0.5g a te esetedben 26g fehérje edzés után azonnal. Multivitamin (Mega Daily One Plus) Reggel. 3 liter víz.


Mindent átmozgató súlyzós edzés heti 3x H-SZ-P Mell, hát, váll, kar, láb, has. Mindegyikre 1 gyakorlat 3x12 ismétlés.


Ezekből próbáld összeállítani a kajádat és használhatod ezt a linket is. Megtudod miben mennyi fehérje és szénhidrát van.

[link]


Fehérje: csirke, hal, marha, pulyka, tojás, túró

Szénhidrát: rizs, teljes kiőrlésű kenyér és tészta, zabpehely

Zsír: olívaolaj, lenmagolaj kókuszzsír, omega 3 kapszula

Zöldség: brokkoli, karfiol, répa, stb


Amikor felhíztál és van már izmod mehet a szálkásító diéta ugyanez mint fentebb csak a szénhidrátot vidd le 2g-ra. Jó tömegnövelést :)

2014. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Megint valszeg egy kamu kérdés. 158 centihez az 53 kiló még kicsit sok is szerintem, de fogjuk rá, hogy teljesen jó.


Szóval ha mégsem kamu a kérdés, akkor meg menjél el edzeni valahová; sok guggolás biztosan segít, vádlira meg a lábujjhegyre állások, ha megy, akkor egy lábbal főként.

2014. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lipton. ***** válasza:

Igen, elképzelhető, hogy kamu kérdés, mert nem ír vissza.

#5, Várj, mert lehet, hogy a kérdező csaj, és akkor az 5-6*tskg ch bazi sok lenne.

2014. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Megint valszeg egy kamu kérdés. 158 centihez az 53 kiló még kicsit sok is szerintem"


20 évesen 159 cm-hez 57-58 kg voltam. esetemben ez 34-es ruhaméretet jelentett és kilógó medencecsontot és bordákat vagyis rohadt gebe voltam

2014. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz az sok Lipton :) Ha hízni akar ettől biztos fog. Amúgy tök fölöslegesen írtam íde mert ez is egy kamu kérdező mint a fogyókúrás kérdések 50%-a.

Szerintem az oldal tulajdonosai hülyére röhögik magukat hogy vitatkozunk itt a semmin :D

Úgy is csak a reklámok számítanak, abból van a bevétel, a tartalmat meg mi hozzuk létre a válaszainkkal :)

2014. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lipton. ***** válasza:

Na most ezen egy kicsit elgondolkodtam.

Lehet, hogy tényleg igazad van. :)

2014. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!