Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nő meg nap közben a...

Miért nő meg nap közben a hasam? Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Reggel, amikor felkelek, szép feszes és lapos a hasam. De ha eszem valamit, utána megnő és mintha hájasabb is lenne...:S Mit lehet ez ellen tenni? Miért van? Sok hasizom gyakorlatot végzek minden nap, de nem segít.

Segítsetek légyszi!!!


Előre is köszönöm a válaszokat..


2010. jan. 13. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ugyanez van,estére már lóg,mint egy kötény.Reggelre megint semmi.Lehet ilyen alkatok vagyunk?
2010. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert felgyűlik a sz@r, esetleg kicsit felpuffdsz és majd csak a nagywc után távozik, utána laposabbnak tűnik az ember hasa.
2010. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez igy van ahogy a másdoik irja...!:D Nap folyamán a sok kajától is lesz egy kis hasad:)
2010. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha tornázol hasizomra, akkor mérséklödik.
2010. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

ha sokat szellentesz is mellette, akkor puffadás okozza (pl. tejtől).


nem akarok ízetlenkedni, de pl. egy anorexiáson egy kockacukor is kitüremkedik - tehát ezzel csak arra utalnék, hogy nem mindegy, hogy a szép, lapos has mit jelent.

2010. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hacsak kicsit nő meg az nemjelent semmit, mindnekinek meglátszik az elfogyasztott ételek mennyisége. ha azonban ez látványos, akkor valszeg felpuffadsz minden nap. ennek oka az emésztőszervi betegségek lehetnek, valamint vmilyen ételallergia.
2010. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az emésztésemmel nincs különösebb gond...


Honnan tudhatom meg, hogy van-e ételallergiám?

Egyébként szinte csak gyümölcsöket, zöldséget, halat, tojást és teljes kiőrlésű kenyeret eszem.

5x keveset.

2010. jan. 14. 13:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem vérvételből mutaták ki az ételalergiát. Én is nagyon sok zöldséget gyümölcsöt ettem és mint kiderült néhányra alergiás vagyok pl. a paradicsomra, a sárgarépára, a zellerre, a narancsra, a citromra.
2010. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem fogsz örülni. Colon Hydro terápia és sokkal laposabb has várható. E mellett kerüld a szénhidrátot! (KENYÉR IS AZ) és egyél sok zöldéséget. Tipp: szuper zöld turmix is segít a tisztításban: 1 db alma, 1db banán, 1 citrom leve, és egy marék spenót, vagy sóskalevél leturmixolva (teljesen krémeesé) egyébként nem hinnéd de isteni és jól tisztít :)
2010. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, mire rájöttünk, hogy a kenyér okozza.Ill. csak egy bizonyos kenyér.Estére olyan volt a hasam, mintha szülés előtt állnék.

Kérdezték is , nem várok e babát, tudom ez viccesnek hangzik, de bőgni tudtam volna, mert a ruháim nem jöttek fel a hasam miatt,rossz volt a közérzetem is.Elhagytam a kenyeret, jobban lettem egyből.

Lehet nálad is vmi étel a bibi,mert normális emésztésnél nem marad tartósan felpuffadva a has.

2010. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!