Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok enni?

Miért nem tudok enni?

Figyelt kérdés
Nem eszek sokat, ha még is valamire ráéheznék és egy kicsit többet eszem nem akarja megemészteni a gyomrom. Szó szerint bennem marad órákig, addig amíg ki nem hányom.A félkész éteket mindig (ezeket kerülöm is). Zöldségek, kis mennyiségű hús(nagyon kicsi) Numman féle pásztormagvas kenyér Zabpehely, és zsömle kivételével minden addig kínoz amíg ki nem jön. Utánna pedig mintha kicseréltek volna. Viszont sokat iszom de csak vizet. Bármelyik másik nő éhenhalna ha annyit enne mint én, Ennek ellenére még is dundi vagyok igaz sajnos napi 8-12 órát ülve melózok, mozogni szeretek ha van időm. Az orvos azt mondja hogy Stressz...és ahogy látom hogy a többi nő mennyit eszik....csodálkozom hogy nekik meg sem kottyan, én meg fényevő vagyok...és rosszul vagyok ha normálisan eszem....

2014. aug. 12. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán el kéne menni egy másik, normális orvoshoz, szakemberhez.

Lehet pajzsmirigy probléma is, vagy gyomorprobléma...

Másokkal pedig fölösleges foglalkozni, mit számít az, hogy a többi nő mennyit eszik?

2014. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21, de 15 éves korom óta ez a helyzet a hasammal. Egy év alatt eltünt rólam 15 kiló, egy ideig minden rendben ment az emésztési gondok megmaradtak de nem kellett hánynom, igaz vissza is híztam az eredeti súlyom (nem zavar), és pár hete minden keződött előről :(
2014. aug. 12. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt érdemes lenne kivizsgáltatni, mert ha "benned marad órákig", és gyakorlatilag emésztetlenül kihányod, akkor valami van veled. Bár furcsa nekem ez a nagy ellent mondás, miszerint alig eszel és mégis dundi vagy. Mennyi ez az "alig" ill. milyen magasság és súly mellett vagy "dundi"?


A stressz a háziorvos csak így a semmiben rámondta? Néztek vérképet? Vizsgálták a gyomorürülésed, volt gyomortükrözésed, ott mindent rendben találtak?

2014. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
165 centi vagyok jelenleg 75 kiló. Az aligot tényleg így értem, ma pl kb 5 evőkanál zabpelyhet ettem, és viszek magammal melóba 2 zsömlét amiből egyet itthon fogok megenni este ha hazaérek. ez tényleg kevés.A súlyom nem vészes szerintem, nem igazán tartom magam kövérnek, de van felesleg.
2014. aug. 12. 13:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Butaság tudom hogy nem voltam orvosnál, de nem is akarok menni....itt Egerben elég barbárok az orvosok, magándokihoz menni pedig nincs pénzem...
2014. aug. 12. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!