Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem bírok enni? Szerinte...

Miért nem bírok enni? Szerintetek forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Napok óta nem bírok enni, de éhes vagyok. Nem kívánok semmit. Màr alig eszek valamit. Régen szinte mindent megettem de most csak a csirkehùst (az elmúlt napokban már azt sem) néhány gyümölcsöt , zöldséget egyâltalàn nem eszek. Apa szerint nagyon vàlogatós vagyok de most màr odàig jutottam ,hogy ha a kedvenc kajàmat elém teszik se kívànom. 15/L
2014. aug. 8. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Néhány napig nem fog megártani, ha nincs étvágyad és alig eszel (ez bármilyen bujkáló gyomor-bél fertőzés miatt előfordulhat például), de ha tartósan nem tapasztalsz javulást, akkor igen, orvoshoz kéne fordulni. Tehát mondjuk maximum egy hét után. Én azt javasolnám, hogy ha hétfőig nincs jelentős javulás, akkor a dokinál kezdj hétfőn.
2014. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm.
2014. aug. 8. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!