Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha béres cseppet szedek,...

Ha béres cseppet szedek, hízhatok? 15/L

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.Kb 160 cm és 40 kg.Nincsen szinte semmi mellem.és vékony vagyok.Tudna valami ezen segíteni?Sokat eszek,de semmi értelme.Segíthet a béres csepp,vagy valami más?A menstruációm 2013.decemberében volt meg először.

2014. aug. 15. 11:47
 1/6 anonim válasza:

A béres csepptől miért híznál?

Tömegnövelő étrend + calisthenic vagy súlyzós edzés és hízni fogsz.

2014. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A csepptől magától nem,de sok embenek sokkal nagyobb lesz tőle az étvégya(nekem is),és mivel többet eszel ettől, hízhatsz(persze nem tonnákat, de egy kicsit biztos:))
2014. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Remélem,segítettem:) (előző vagyok)
2014. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm. :)
2014. aug. 17. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Van olyan gyógyszer, ami étvágyat csinál, van a hormonokat zavarja be és felpuffaszt. A béres csepptől csak egészségesebb leszel, de nőhet egy kicsit az étvágyad is. Mondjuk azt ne várd, hogy 10 kilót hízol tőle. Kezdj el enni, növeld az étel mennyiségét és majd meghízol. De túlzásba vinni sem szabad.
2014. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokat eszek ,de nem hízok. :(
2014. aug. 22. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!