Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Le tudok úgy fogyni hogy...

Le tudok úgy fogyni hogy kevesebbet eszek?

Figyelt kérdés
187cm 98kg. És ha igen akkor mit egyek és mennyit? Eddig sikerült leadnom 7kg-t azzal hogy nem eszek semmi édességet és kevesebbet eszek de még kellene 10-15kg-t leadnom. Lehetséges lenne csak a kalória csökkentéssel és nagyon kevés mozgással?

2014. aug. 15. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Olyan ételeket kell enni, amelyek kisebb kalóriatartalmúak és magas arányban emészthetetlen anyagot tartalmaznak, azaz jóllakottságot, teltségérzetet okoznak kevesebb hasznosítható anyag bevitele mellett is. Például érdemes korpával dúsítani a kefírt, joghurot, több káposztafélét, céklát, zöldséget enni. És nem utolsósorban: szorosabbra húzni a nadrágszíjat és ha éhes az ember inni egy pohár vizet evés helyett. Nagy odafigyelést kíván.
2014. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Egy hányásos betegség miatt ledobtam 3kg-t és akkor kezdtem el ezt és azóta 7kg-t leadtam 1hónap alatt. Mi a véleményed erről? Biztató?
2014. aug. 15. 22:52
 3/3 fosfosfosfos ***** válasza:
Képzeld azt magadról, hogy cukorbeteg lisztérzékeny vagy és még 15 le fog menni. ;) Léteznek ilyen betegséggel élők és ők is tudnak nagyon finomakat enni. Olvass utána és kövesd a diétájukat.
2014. aug. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!