Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi a reális fogyás egy...

Mennyi a reális fogyás egy honap alatt ha csak az étrendemen változtatok, kevesebbet eszem, kenyeret amennyire lehet kiiktatom és este 6után már nem eszem, igy mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Eddig volt hogy este 10 után ültem le vacsorázni,sokat nassoltam.ja és heti 2x tornázom itthon,ez elég valamire vagy ettől még nem fogok fogyni?
2014. aug. 10. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az este hat után nem eszem dolog hatalmas baromság. Többet árt mint használ.
2014. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A reális fogyás mindenféle módszer nélkül havi 4-5 kiló. (Heti 1kg) Legalábbis az összes diabetikus, diétás, fogyokúrás, súlycsökkentős oldal és ezer másik ilyen tanulmány ezt ecseteli, ha egészséges fogyásról írnak. Az hogy ha több megy le vagy kevesebb az már más téma.

Este 6 után is ehetsz csak szorítkozz nyers zöldségre és gyümölcsre. Pizzát ne egyél már akkior, és akkor nem lesz gond. ;)

2014. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat,ez érdekel ez a téma hogy akkor miért is rossz ha este 6után már nem eszik az ember?napokban olvastam amugy cikket arrol hogy este nem szabad gyümölcsöt enni a magas cukortartalom miatt (vagy más miatt?) Amugy igen volt hogy este 10-11kor még pizzát ettem vagy pörköltet nokedlivel,ezekről a dolgokrol probálok leszokni most
2014. aug. 10. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül rossz este 6 után nem enni. Ha korán fekszel vagy nem vagy éhes este, ne egyél. De tévhit, hogy ez kellene a fogyáshoz, sokaknak pedig kifejezetten rossz lenne.


Mennyi a reális? 0 és pár kiló közt. Én elhagytam a keményítőt és a cukrot, kevesebbet is ettem, nem történt az égvilágon semmi, pedig nagy volt a fölöslegem. Az időpontok sem számítanak, bepótolom a kalóriát, amikor végre eszem. Nemn törvényszerű, hogy ennyi változástól fogyj. De van, aki kevesebbtől is teszi. Ki kell próbálni, előre senki nem tudja, mi lesz. Főleg, hogy rengeteg tényező homályban marad, mi az a kevesebb, mi az összetétel...

2014. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fosfosfosfos válasza:
Sport, plussz guglizz rá erre: "body.builder A diéta alapjai"
2014. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!