Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez elég étel egy nap? 14...

Ez elég étel egy nap? 14 vagyok, suli miatt ennyit tudok enni: 2 szendvics 1-2 gyümölcs, + hetente 1-2 alkalommal főtt étel. Este érek haza, és nincs mindig kész kaja. Még csak ma tudtam meg, hogy így lesz.

Figyelt kérdés
Tippek, ötletek? :)
2014. szept. 1. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Főtt étel minden nap kellene!

Iskolai menza?

2014. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ez nagyon keves, naponta minimum 1 meleg etkezes kene. nem tudsz magaddal vinni plusz kaját?
2014. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges. De nem vagyok éhes ennyi kajaval. Tényleg. csak azért írtam mert félek h bajom lehet
2014. szept. 1. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, bajod lesz.
2014. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Főtt étel nélkül még megvan az ember, de valószínűleg azok a szendvicsek nem olyan nagyok és tökéletesek, hogy mindent megadjanak a testednek, amit kell... Így, hogy "szendvics", nem tudok vele mit kezdeni, max. annyit tudok mondani, hogy kevés étel s annak is nagy része kenyérféle, no ebben nem lehet valami sok eszenciális tápanyag. Én a fehérjére szoktam aggályosan ügyelni, az nagyon fontos (a zsír is, de abból sosincs hiányom), plusz változatosan eszem, hogy az ásványi anyagok is meglegyenek.

Van, aki nem érez éhséget koplaláskor (durván kevés evéskor) sem, de attól még az rossz neki.

2014. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés.

Minimum a szendvicseket pakold meg főtt hússal/tojással és zöldségekkel, hogy legyen energiád.

Olajos magvakat is vihetnél.

Főtt ételnél meg megcsináljátok este, és másnap amikor hazaérsz tudsz belőle enni, így ha előző nap megfőzitek, mindig lesz másnapra étel.

2014. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!