Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Világéletemben vékony voltam,...

Világéletemben vékony voltam, és ronda alkatú. Hízás? Valamo egyéb megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok. 164cm/48kg.

Útálom a testem,a kinézetem.. neheten tudok vásárolni,mivel néha már a sírás kerülget a látványtól.

Valahányszor tükörbe nézek,elfog a sírás,és az önkritika.

Akármennyit eszek,nem hízok. Genetika. Apa is anya is soványak voltak. Kipróbáltam már mindent,a gusztustan evéstől a mértéktelen zsiros kajáig. De csak elrontottam az alakomat,ús6ógumim lett,amitől a lábom még vékonyabbnak látszik.:(

tehát:végtagjaim vékonyak,hasam lapos/szinte,csípő,dereķ vastag,szep fenek.

Tehat tulajdonkepp lábra szeretnék hizni,es fenékre.

2honapja sportolok,hip-hop,azota jött fel az uszogumi,de combra semmi.:(

Tömegnövelő étrend segíthet?:/

Kétségbeesett 15éves lány



2014. szept. 2. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

164 cm és 48 kiló nem nagyon vékony, hanem pont jó. Én 160 cm vagyok és 47 kiló, így kb ugyanakkora vagyok, mint te. Nem mondom, hogy meg vagyok magammal elégedve, mert én a combomat például utálom, de combból fogyni sem lehet.

Az, hogy sokat eszel, ráadásul egészségtelen ételeket, nem fogja megoldani a problémád. Nézz az interneten edzésterveket, gyakorlatokat, amik a hasról leviszik az úszógumit, a combot meg erősítik. Nem hiszem, hogy ennél többet tudsz tenni. Próbáld meg elfogadni magad, mert biztosan nincs rossz alakod ezekkel a méretekkel. Büszkén menj az utcán, magabiztosan, legyen kisugárzásod, te is jobban fogod érezni magad.

17/L

2014. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én már hallottam olyat, hogy ha elkezdesz ilyen erőgyakorlatokat végezni az evés mellé, olyanokat, amitől izmosodsz, az használhat. De az is lehet, hogy a tinédzserkor végére formásabb leszel, láttam már ilyet.

De hidd el, az arcod számít a legtöbbet, én tudom, mert az enyém ronda...

2014. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az insanity edzést. Kitartónak kell lenni hozzá, de az eredmény magáért beszél.

Ahonnan kell fogyni fogsz, ahol kell izmosodsz, de jó alakod lesz az tuti :)

2014. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sokan szeretik a karcsú lányokat, nincs mi miatt aggódnod. Ha szeretnéd formásítani az alakod, akkor edzened kéne, hogy izmosodj. Mellé mehet tömegnövelő étrend, de ne egészségtelen ételből. Nem tudom ezeket meg tudod-e oldani 15 évesen, de ha le tudnád járni kondizni, szerintem sokat tudnál javítani az alakodon.

Sokan azt hiszik, hogy a kondizástól majd túl izmosak vagy férfiasak lesznek, mert azt látják a versenyeken, ahol minden nevezőben ott a fél gyógyszertár. Meg lehet nézni a konditeremben a csajokat, olyan alakjuk van, hogy az embernek leesik az álla.

2014. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szintiszoli123 ***** válasza:

Google: tömegnövelő étrend, testépítő edzés, Sárga Kapszula

Gyik: Sport/testépítés rovat

2014. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!