Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valakinek van konkrét tapaszta...

Valakinek van konkrét tapasztalata, hogy hol kapható ketoncsík?

Figyelt kérdés
Veszprémben lakom, valakinek sikerült már itt a környéken ketoncsíkot vennie? Már legalább 5 gyógyszertárba bementem, de vagy azt sem tudták mi az, vagy csak összetett tesztjük volt baromi drágán. Vagy lehet hogy rossz patikákban jártam?
2014. szept. 6. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Az mi, valami indikátorpapír?

Más elnevezéssel is kell kérdezősködni, mint amit ismersz.

2014. szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hirtelen ezt találtam:

[link]

Mihez kell, és mért pont keton? Más teszt nem jó?

2014. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem ez volt a kérdésed, csak tanács : a ketoncsík nem mindig mutat pontos értéket.

Én ketogén étrenden vagyok és ketoncsíkok nélkül tanultam meg szabályozni a ketózis állapotot, illetve érezni azt, hogy mikor vagyok ketózisban és mikor kerültem ki belőle. Hosszútávon kifizetődőbb és praktikusabb. De mindenki a maga módszerével.

2014. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

COMMANDO-671, bizonyára többen hasznosnak tartanánk, ha leírnád, hogyan veszed észre ezeket. Én abból gondolom, hogy megvolt a ketózis, mert pontosan olyan jelek voltak, mint amikről olvastam: az első napokban enerváltság, majd nagyobb energikusság, mint korábban, s alig éreztem éhséget. De amikor kijöttem belőle (tuti, mert tartottam egy nem ketogén napot, sajna kellett), akkor nem éreztem semmit, csak azt, hogy több szénhidrátot ettem, mint amit szoktam.


Webshopban van ketoncsík, s van, aki rendel gyógyszertáron keresztül. Én még csak egy piciben próbálkoztam, tudták, mi az, de nem volt nekik, ez nem meglepő.

2014. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a sok választ! Hú, hát igazából én is érzem mikor vagyok ketózisban, csak néha jólesne ellenőrizni.:) De lehet hogy igazatok van és felesleges.:)
2014. szept. 6. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!