Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akinek van tapasztalata a...

Akinek van tapasztalata a Szent Imre Kórház Budapest Tétényi ut, lipid ambulanciájáról, kérem irja meg. Szeptemberre kaptam időpontot Audikovszky doktornő rendelésére. Mire számitsak? Milyen vizsgálatokat fog végezni? Milyen kezelést ad?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 18:19
 1/2 anonim válasza:

Szia, én hétfőn megyek befeküdni egy hétre. Nem kell tartani a dolgoktól, a rutin vérvétellel kezdenek, néznek pajzsmirigyet is többek között, az nagyon sok embernél okoz hízási problémát.


A kezelés pedig egyénre szabott, merthogy minden ember egy külön individuum.


Életmódváltás a fő cél. Étkezésben és mozgásban is. Rávilágítanak, hogy mi is lehet veled, ha most nem fordítasz a sorsodon.


Remélem, segítettem.

2014. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, nagyon köszönöm a válaszodat.

A friss vérképet vinnem kell magammal, szeptember közepére van időpontom.

Én családi okok miatt befeküdni nem szeretnék, hanem csak amit ambulánsan tudnak kezelést adni. A közelben lakom.


Azzal, hogy mit okozhat az elhizás, sajnos tisztában vagyok. Nekem kiugróan magas vérnyomás értékek miatt kell lefogynom mielőbb.


Nagyon örülnék ha irnál pár mondatot majd a kórházbeli tapasztalataidról.

2014. aug. 29. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!