Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Guttalax-ból kb 1 liter...

A Guttalax-ból kb 1 liter vízbe hány cseppet kell tenni?

Figyelt kérdés
Diákcsíny van készülőben, csak az a baj, hogy 1 l-s kancsók vannak, és abba kellene megfelelő mennyiség, és nem nagyon tudom mennyit kellene bele tenni.:D

2014. szept. 6. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A guttalax nem olyan erős, én sokszor suli ellógása érdekébe 20 csepp löttyöt raktam egy 3 deci vízhez és nem volt valami oriási fosás, úgyhogy nyugodtan mehet 1 literbe 40-50 cseppecske :DD
2014. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van benne annyi?:D Mert gyerekeknek is kellene, nemcsak a tanároknak..:'DD
2014. szept. 6. 20:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Van benne annyi, mondom nem kell tőle "fosni" hogy nagy bajt csináltok... :DDDD
2014. szept. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted nem derülne ki? Mármint olyan szinten h ez elvileg másnap reggel hat, ha este veszed be...nem kerülne kórházba vagy ilyesmi?:D Nagyanyámnak mondtam, ő ezzel riogat, hogy akárhogy lebukhatunk, amire én nem is gondoltam...pedig a vizet utána kiönteném.
2014. szept. 6. 23:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Na de várj... mégis hogy viteleznétek ki az egészet? Vagy hol? Vagy mikor?
2014. szept. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koliban terítősök leszünk, és úgy...olyankor fél órával hamarabb le kell menni szilóról teríteni, a mi szobánk meg egy másik szoba a terítős együtt. A mi szobánkban 2-n vagyunk, és mi csinálnánk meg. Amíg a csaphoz elmennék vizet engedni, addig beleraknám. Nem nagy dolog. Kamera nincs ott, meg ilyen elzártabb helyen van a csap. Felügyelet nincs közben, senki nem venné észre. Mivel a fiúk és a lányok külön jönnek, amikor a fiúk jönnének akkor kiöntenénk a vizet, kicserélnénk. Elvégre a férfi tanárokat valamiért sajnáljuk, ők nem ártottak nekünk, csak a női nevelőket nem bírjuk. Másrészt még az lenne a kérdésem, hogy ez ugye színtelen/szagtalan/íztelen? És egyáltalán nem látszik a vízben?
2014. szept. 7. 09:53
 7/11 A kérdező kommentje:
És mennyi időn belül hat? 18:30-kor van vacsi.
2014. szept. 7. 10:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja értem... akkor tényleg óvatosan, azt hittem táborba vagytok. Én olyan 20-25 cseppet mondok egy kancsóba, és akkor nagyobb bajuk nem lesz, max kicsit felhígulnak a dolgok :)
2014. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Reggelre ébredés után hat.
2014. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És nem látszik a kancsóban? Mert azzal meg annyi a baj, hogy átlátszó.
2014. szept. 7. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!