Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Probléma ha 20 perc alatt...

Probléma ha 20 perc alatt megiszok másfél liter vizet?

Figyelt kérdés

szomjas is vagyok pl. reggel, de elég lenne fél liter is csak megpróbálok többet inni mert régen ilyen napi egy literrel elvoltam

és nem bírok odafigyelni hogy többször igyak keveset ezért inkább megiszom egyszerre többet, de lehet ez nem jó :S


2014. jún. 29. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szomjas vagyok 2 perc alatt megiszok másfél litert. Nem sok az a mennyiség, nem baj egyáltalán.
2014. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok. Na meg nagyon nem jó a vesédnek, hogy egyszer agyondolgozza magát, aztán meg egész nap alig iszol, és akkor meg nincs dolga.
2014. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Én nekem kb 1 perc alatt egy liter a rekordom. Éppen egy Monor nevű faluban jártam (Lehet, hogy város). Ott nagyon megszomjaztam és legurítottam az liter vizet, mert 40 fok volt. Aznap megittam 8 liter vizet... Mondjuk izzadtam is mint a ló.
2014. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sowilo ***** válasza:

Ezt a "napi 2 liter víz kell" dolgot felejtsd el. Az a minimumok minimuma, az egészséghez inkább 4 liter fölött kellene inni, és ebben nincs benne a leves és társai, csak a tiszta víz. Tehát nem gáz ha ennyit megiszol. Ha naponta háromszor iszol ennyit, az tök jó!


Én másfél liter vizet húzóra megiszok gond nélkül, és semmi bajom. :D

2014. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nincs baj a sok vizzel, de jo lenne szetosztani az "adagolasukat".
2014. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3 liter vizet iszok naponta, csak igen az adagolással vannak problémák :D de majd megpróbálom jobban beosztani
2014. júl. 5. 11:34
 7/7 Sowilo ***** válasza:
3 liter, ebből 1,5 reggelire... ez így rossz. Ha kívánsz annyit reggel akkor igyad, de akkor a nap többi részében igyál többet. Az optimális még mindig a 4-5L.
2014. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!