Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet bajom 200 szem anaboltól?

Blind kérdése:

Lehet bajom 200 szem anaboltól?

Figyelt kérdés
200 szem, még nem kezdtem el szedni, 17 éves vagyok lassan 2 éves edzésmúlttal, pár ismerősöm szedte és most úgy gondolom én is kipróbálom. A kérdés az, mennyit szedjek, és mi bajom lehet tőle, ha a 200 szemet mondjuk 8 hét alatt beszedem?

2014. szept. 9. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint minden anabolikus szteroid, az anabol szedése is számos veszélyt rejt magában. Emelkedett májfunkció léphet fel, többéves, szünet nélküli alkalmazása pedig tumoros megbetegedést okozhat. Előfordulhat fokozott vízvisszatartás, magas vérnyomás, férfiaknál nőiesedés, nőknél férfiasodási folyamatok indulhatnak be, és rendszertelenné válhat a menstruáció. Az anabol szedése visszafordíthatatlan károsodásokat okozhat szervezetünkben!
2014. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Spilerke válasza:

A mellékhatások itt olvashatóak: [link]

Szerintem a legrosszabb ezekben, hogy függővé vállsz tőlük a férfiaknál pedig előfordulhat, hogy nővé változnak a nőknél pedig, hogy férfivá. Olvastam már olyan nőről, aki ilyen szteroidokat szedett, hogy szálkásodjon, és függővé vált tőlük kis idő múlva a testén elváltozásokat észlelt pl. a melle eltűnt kis pénisze nőtt és arcszőrzete: [link]

Szóval, ha nő esetleg férfivá akarsz válni, csak nyugodtan. :DD

2014. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy normális. Miért mérgeznéd maga önként?

Szeretnél egy kis májkárosodást? Vesekárosodást? Impotenciát? Daganatot?

Legyen már eszed bakker.

2014. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!