Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hizni szeretnék de bármivel...

Hizni szeretnék de bármivel próbálkoztam nem jött be. Mit egyek hogy hízzak legalább 1-2 kg?

Figyelt kérdés
Elegem van hogy mindenki anorexiásnak néz és hogyha valaki meglátt rögtön azt nézi milyen vékony vagyok!13 éves vagyok (idén leszej14) 172cm magas és 41kg.

2014. szept. 16. 21:47
 1/6 anonim válasza:
Tényleg vékony vagy egyél sok csokit és tortát és ülj otthon egésznap a seggeden a gép előtt és hízni fogsz
2014. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezzel mar probalkoztam nem is egyszer :(
2014. szept. 16. 22:06
 3/6 A kérdező kommentje:
es elore mondom hogy ameki nem jott be...se a burger king se a kfc sesemmien pizza gyros langos szalona es egyebb ilyenek...raaldasul meg egy vitamint is eszek hogy hizzak:polybe de csak egy kilo sikerult nyaron 40rol 41re :/
2014. szept. 16. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Egészséges étrend és, ahogy fejlődsz, nőiesedni, hízni fogsz.

Rizs, zabpehely, krumpli, tészta-durum, teljes kiőrlésű kenyerek

zöldségek, gyümölcsök-aszalványok, banán, szőlő

olajos magvak, hüvelyesek, fehérjének hús, hal, tojás, tejtermékek

édesítésnek méz

2014. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De szívesen cserélnék veled. Én akármit eszek csak hízok. Inkább azért szóljanak le mert féltékenyek rám mint azért mert gusztustalanul nézek ki. Én a helyedben kondiba járnék legalább egy kis izom nehezítene
2014. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat remélem sikerülnif fog a cél ami 45kg :) vagy mégjobb ;)
2014. szept. 17. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!