Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vitamin biblia? (könyv)

Vitamin biblia? (könyv)

Figyelt kérdés

Valakinek van tapasztalata vele? Érdemes megvenni? Nagyjából miről szól?


előre is köszi. :)



2014. szept. 20. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó könyv - szerintem :-) Leírja, melyik vitamin milyen hatással van a szervezetre, miben található, azaz mely étel tartalmazza, stb. Egyik kedvenc könyvem :-))

Ha jól emlékszem, akkor még az is benne van, hogy pl. izomgörcs esetén mire van szüksége a szervezetnek...

2014. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

dejóó:) arról van szó benne, hogy melyik vitaminból mennyire van szüksége a szervezetnek?


meg hallottam egy átdolgozott verziójáról is - Új vitamin biblia. valaki esetleg tud róla valamit, miben különböznek?

2014. szept. 21. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Hááát, megmondom az őszintét, azért nem válaszoltam, mert nem férek hozzá a könyvemhez - így fejből meg nem tudom, hogy benne vannak-e, melyikből mennyi kell... Úgy emlékszem, rá, hogy igen, de hülyeségeket nem akartam írni :-)))

Az új Vitaminbibliáról nem tudok sajnos semmit mondani - nem ismerem.

2014. okt. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!:))
2014. okt. 7. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!