Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van, v. volt anorexiás ismerős...

Van, v. volt anorexiás ismerősötök? Hogy alakult ki nála?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy régi barátnőm bulémiás volt.Lelkiekben keresendő a hiba,na meg az agyban.
2014. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én igazából észre se vettem, csak nem ettem. Suliban azt mondtam, hogy otthon eszek, otthon azt, hogy suliban már ettem és egy idő után hozzászoktam. Ehhez még jött a tánc is, és különben sem vagyok egy duci alkat (akkor sem és most sem)ezért nagyon lefogytam. Aztán párszor el is ájultam, utána kórház, pszichológus. Ez 14 és 16 éves korom között volt. Olyan 40 kiló körül lehettem.


Most se vagyok egy nagy darab 156/45. És most akárhogy is próbálok hízni nem sikerül, pedig most aztán igazán sokat eszek. Anya szerint bepótlom azokat az éveket amikor nem ettem.


21/L

2014. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

én anorexia, 45kilós fogyás bulímia +hashajtók napi 50db is de kigyógyultam

történetet írok ha van rá igény :D hátha segít másokon is..

2014. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Írjál kérlek, én 5 éve vagyok benne, anorexia-bulímia, volt már 10,85-ös a BMI-m mikor majdnem meghaltam, kigyógyultam kb. 1 évre, de újra nyakig benne vagyok! Anorexia + bulímia, napi 25-30 db hashajtó kb. 5 éve, kérlek segíts, hogyan tudnám letenni?
2014. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
légyszi írd le a történetedet, én is kíváncsi vagyok rá
2014. okt. 7. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!