Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem merek iskolában...

Miért nem merek iskolában enni/inni?

Figyelt kérdés
Minden nap nagyon éhesen jövök haza mert egyszerűen képtelen vagyok az osztálytársaim előtt enni. Alapból vékony vagyok de ez miatt lefogytam 3kg-ot. Folyton azt érzem hogy néznek közben meg nagyon cikinek érzem. Egyébként nagyon szeretek enni... Itthon meg nincs problémám ezzel simán eszek. Remélem valaki tud segíteni mert nagyon idegesítő..előre is köszönöm a válaszokat!!:) 14/L

2014. okt. 8. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alapiskolában 9 év alatt csak egyszer vittem magammal enni és azt sem ettem meg. Valahogy nem ment és nem is volt rá igényem. Közepes termetű fiú voltam, de sosem éreztem, hogy éhes lennék. Ez volt.
2014. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csabika1971 ***** válasza:

Miért érdekel ha valaki néz is tényleg közben mikor eszel?

Gondolom nem gusztustalanul étkezel, mert csak abban az esetben lenne okod szégyenkezni. De a kulturált evés meg meglehet tanulni.

Egyél nyugodtan a suliban is, sőt kell is. Hogy normálisan és megfelelően tudjál tanulni. Mert az éhség annak a rovására is megy, mert elvonja a figyelmed.

2014. okt. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerős, én kitapasztaltam. Ha nagyon éhes vagyok, akkor bemegyek a toalettre, ott biztos, hogy nem lát senki, ott megeszek pl efy szőlőcukrot. Szerencsére egyetemen nem ugyanakkor van az egész iskolában szünet.
2016. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!