Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gáz ha ilyen sok pénzt költök...

Gáz ha ilyen sok pénzt költök vitaminokra meg egyéb étrendkiegészítőkre?

Figyelt kérdés

4 hónapja szedek vitaminokat meg egyéb táplálékkiegészítőket, pl. halolaj, fokhagyma kapszula, szőlőmag kivonat, Q10, stb. és ez havi 18 ezerbe kerül nekem. Ha elosztjuk a 18 ezret 30-cal, akkor napi 600 Ft-ra jön ki. Ha belegondolok csomóan ennyit elköltenek egy nap cigire, vagy akár többet is...

Amióta szedem a sok tablettát meg kapszulát teljesen más ember vagyok, sokkal egészségesebbnek érzem magam.

A szüleimnek nagyon nem tetszik (természetesen saját pénzből veszem!)


Mi a véleményetek?



2014. okt. 11. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább normális vitaminra költenéd. fogkhagyma kapszula... pfff
2014. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egészség a lényeg.
2014. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Ezektől nem leszel egészségesebb. Vegyél inkább természetes ételeket, amik tartalmaznak vitaminokat.

Egyél fokhagymagerezdet, tojást, tejet és gyümölcsöket.

Azok nem tartalmaznak felesleges adalékanyagokat, mint amiket te veszel.

2014. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó,sajnos a természetes vitaminforrásokban már rég túl kevés a vitamin...


Amúgy kérdező inkább Mega Daily One-t vegyél,abban minden van.Nem kell fokhagyma meg ilyenek.

2014. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Julie S ***** válasza:

18 ezer?! Az komoly. Nekem kb havi 8000 a keret ra. De en csak vitaminokra es asvanyi anyagokra koltok (olyan multivitamint meg nem talaltam, amit nyugodt szivvel szednek).


Amugy a te dolgod, hogy mire koltod a penzed. Van, aki cigire, ruhara, edessegre ver el egy csomo penzt, te epp erre. Ha ugy erzed, hogy megterul a befektetesed es van mibol koltened, akkor hajra.

2014. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!