Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Das gesunde Plus termékek....

Das gesunde Plus termékek. Mik az észrevételek? Gondolok itt a vitaminokra, és az étrend-kiegészítőkre.

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 16:42
 1/4 A kérdező kommentje:

dm üzletekben kapható, néha igencsak jó árfekvésű termékek.

Nem tudom, hogy felveszik-e a versenyt más márkákkal.

2011. jan. 25. 16:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom ez a dm-es márka.Tesom ott melozik és multkor akartam venni egy actival maxot és a munkatársa le akart beszélni mert hogy a dm-esbe ugyanaz van és meg is mutatta és tényleg,hasonlítsd csak össze,nagyon minimális az eltérés és hát nem mindegy h a dm es csak ezer valahányszáz forint az aktivál meg a háromszorosa.Azt mondja amugy h tök sokan viszik és h esküsznek rá.Ja és 100 db os a háromszor annyiért az aktival 30db-os.Amúgy tesom gyereke meg valami szintén dm márkás hajerősítőre vagy növesztőre esküszik(asszem az is ott van a 'gyógyszereknél'.
2011. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azokat veszem mindig, nagyon jók.
2011. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam már sok terméküket, és szerintem is jók, de azért érdekel más véleménye is.
2011. jan. 26. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!