Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitcsinaljak, hogy hizzak?...

Mitcsinaljak, hogy hizzak? Egyaltalan erdemes? Ha igen, meddig?

Figyelt kérdés

13 eves lany vagyok, 152 cm es 39.9 kg.

Ezeket ma mertuk a suliba, mert van ez a 3 napos egeszseg napok vagy mik... es volt egy szerkezet, amire raalltunk, mutatta hogy hany kilosak vagyunk, meg azt, hogy mennyire vagyunk egeszsegesek ilyan szempontbol, hogy sovany, egeszseges, tul sulyos.

Es en az egeszseges LEGALJAN voltam, tehat majdnem sovany...

Szeretnek ezen valtoztatni.

Naponta 2-szer eszek, eleg sok edesseget eszek, de nem tudok hizni pedig gyakran a mekiben is eszek... Es v.szinuleg az is baj, hogy naponta 0,5 litert iszok 2 helyett. De nem tudok inni, ha nem vagyok szomjas... Hat tudom, erdekes problema, mindenki fogyni akar en meg hizni. Kinem allhatom a testalkatom...Az alakom is egy nagy semmi... SEMMI, SZOSZERINT, DESZKAA... Kerlek segitsetek, hogyan tudnek hizni? Hany kg a normalis a 152 cm-hez?



2014. okt. 17. 13:29
 1/3 anonim válasza:
Ne mekiben egyél. Azzal tönkreteszed magad. Egyél sok pizzát, gyrost inkább, az sokkal egészzségesebb. Dolgoztam gyrososban, azzal semmi baj nincs. A meki, burger king retek, egészségtelen fos, telenyomják mindenfélével, borzasztó kaja.
2014. okt. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár nekem lenne ilyen problémám...


Amúgy Meki helyett egyél normális, tápláló ételeket, szendvicseket, húst, zöldséget, gyümölcsöt... magyarul egészségesen és változatosan.


Mozogj, sportolj, mert valószínűleg izom kb. 0 rajtad.


Egyébként meg egy-két éven belül elkezdesz nőiesedni, és ugrásszerűen fogsz változni. Beleértve a súlyodat is.


Én az iskolai orvosi papírjaim szerint 12-13 évesen ilyen 40 kiló körül voltam szintén, míg 14 évesen már 46,5 voltam.

2014. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megfogadom, amiket irtatok, ment a zöld kéz mindkettőtöknek:D
2014. okt. 18. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!