Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok normálisan...

Miért nem tudok normálisan enni 8 napja?

Figyelt kérdés
Volt egy gyomorrontásom azóta csak egy tányér levest tudok enni,ha többet eszek úgy érzem mintha felpuffadnék,a ,szinte rosszul vagyok,ami furcsa hogy banánt hármat is meg tudok enni egyszerre és semmi bajom tőle, csak nem élhetek mindig majomeledelen.Azelőtt nem voltam válogatós szinte mindent megettem.

2014. okt. 19. 08:45
 1/2 anonim válasza:

1-2teáskanál szódabikarbóna (kicsit kellemetlen az íze de igyál utána kicsi vizet)

citromos víz

zöld-fekete és egyéb gyógyteák

ezekközül próbálj ki párat hátha segít

amúgy a banán nem azért mert az pépes? (-ebb mint mondjuk a hús és egyéb dolgok) próbáld ki a tejberizs vagy grízt de ne kakózd-cukrozd-fahéjjazd túl

vagy joghurtok? persze ezeken sem lehet élni de talán csak egy kis idő kell hogy helyreálljon a gyomrod

2014. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt egy rosszullétem is ,egyik reggel megettem 3 sima kiflit ,felment a pulzusom legalább száztízre meg fájt a gyomrom,ma megettem 2 kiflit megint fáj a gyomrom és zakatol a szívem,lehet hogy lisztérzékeny vagyok? A csirkehústól meg a halttól,gyümölcslevestől semmi bajom.
2014. okt. 21. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!