Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Semmit nem kívánok, éhes...

Semmit nem kívánok, éhes vagyok, de nem bírok enni, pedig akarok is, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még a kedvenc kajáimat sem kívánom, rosszul leszek attól a szótól, hogy "rizs", vagy "tészta", de a salátát, vagy a krumplit sem kívánom. Pedig a krumplit igazán szeretem, és abból tudok enni hányinger nélkül, de nem ehetek csak azt. Gyümölcsöt, mandulát is tudok enni, de nem kívánom egyáltalán, csak azért eszem, hogy ne haljak éhen, pedig fáj a fejem már, és korog a gyomrom. Mindig odamegyek a hűtőhöz/konyhába, de semmit nem kívánok, így inkább simán csak kimegyek, és nem eszem.


Ez már több hete van, és túlzottan lefogytam. (Nincs mérlegünk itthon, de érzem és látom.) Ezenkívül mindjárt elsírom magam egész nap, pedig nincs rá különösebb okom. :( Nem tudom mit kéne tennem, tényleg nem vagyok anorexiás, vagy ilyesmi. 14/L


2014. okt. 19. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
velem ugyan ez van. Csak mellé ha ezek, hányingerem van. nem hányok, csak érzem, hogy kell. :( Voltam gasztroenterológusnál, vagy hogy írják, azt mondta szerinte semmi baj. szóval nem tudom, javaslom, menj le a házidokidhoz, ő ad beutalót. remélem semmi komoly!
2014. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!