Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folyton éhes vagyok, de nem...

Folyton éhes vagyok, de nem akarok hízni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

165 centi 47 kiló vagyok. A környezetemben MINDENKI szerint híznom kellene, de én így érzem jól magamat.

Stressz következtében fogytam le 5 kilót(előtte 52 voltam), viszont bármit ehettem, nem híztam.

Az étrendem ebből állt: reggelire kakaó egy virslis hotdog szerű péksüteménnyel. Ebédre hús, máj, vagy ami volt itthon, de főtt kaja. Délután sütemény, kávé, vacsorára szendvics kakaóval.

Nyáron végig ezt ettem, iskolaidőbe szerintem még többet, mégse híztam.

Most viszont egy hét alatt feljött rám három kiló, és egész nap éhes vagyok. Csúnyának érzem magam, és megint le akarok fogyni. Elkezdtem edzeni, de már vagy fél éve, és eddig sose híztam ennek következtében sem.

Borzasztóan idegesít ez a három kiló, ráadásul ilyen gyors ütemben.

Most is vacsoráztam, és éhes vagyok...

ma ezeket ettem:

reggelire 2 tojás és paradicsom kakaóval. Ebédre sárgaborsófőzelék. Délután egy kávé és két martini. Vacsorára egy tojás és paradicsom. És most itt korog a hasam.

Régen még csokoládét is ettem(volt olyan, hogy egy nap másfél tábla, vagy 32 db-nem vicc-süti, és semmi nem történt..)

Ráadásul már mondták is, hogy híztam. Szóval látványos.

Mitől lehet, és mit tudnék tenni??


2014. szept. 27. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Hacsak nem ettél sok adag sárgaborsófőzeléket, akkor ma nem ehettél valami sokat... Én is éhes lennék ilyen kevéstől, igaz, nekem nagyobb a súlyom.

A korábbi "bármi" sem tűnik különösebben erősnek, persze így vakon nehéz megmondani, mennyiségek nélkül.

A 3 kiló egészen bizonyosan nem zsír, ilyen gyorsan nem lehet hízni.

2014. szept. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

ööö...hány kiló is vagy?

az első mondat ez:" 47 kiló vagyok"

aztán ez:" fogytam le 5 kilót(előtte 52 voltam)"

majd ez: "Most viszont egy hét alatt feljött rám három kiló"

Döntsd már el hány kiló vagy! Vagy ha nem megy, akkor mérd meg magad!


Rosszul étkezel.

Normális étkezésbe nem fér bele a martini.

Ha nem akarsz hízni, de továbbra is így eszel, meg piázol, akkor számolgasd a kalóriákat. De vigyázz, az alkoholnak is van kalóriatartalma. Nem is kevés.


Amúgy rossz vicc, hogy látványosan látszik a 3 kg...nem hiszem, na...

2014. szept. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Embere válogatja. Nekem semmi bajom a martinival. Miért ne férne bele? Megkavarhat egysmást, de csak amíg fel nem szívódik, aki inni akar néha, tegye.

Amikor fogytam, akkor is ittam alkoholt, fel se merült bennem, hogy a picike alkoholfogyasztásomat is leállítsam hónapokra :D (Engem mindig meglep, mennyire kevés kalória van az alkoholban, ha fenntartásom van vele, az nem amiatt. Persze literszámra inni egészen más.)

2014. szept. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy állandóan éhes vagy, ha alig eszel, és nem viszel be elegendő tápanyagot. Kakaó, főzelék, kávé meg martini? Komolyan ezektől akarsz jól lakni? Egy fogolytáborban több kalóriát fogyasztanak a rabok... Ha nem eszel normálisan, akkor azt a kevés sz**t is el fogja raktározni a szervezeted, ezért hízol, és ezért csúnyulsz. Isten őrizz, hogy anorexiába akarjalak hajszolni, nem hinném, hogy 50 kilóval bármi baj lenne, de ha tényleg ennyire fontos ez neked, akkor tessék rendesen enni. Hús, zöldség, gyümölcs. Fehérje, szénhidrát, zsír. És persze a vitaminok. Ezeket kávéval meg martinival nem lehet pótolni...
2014. szept. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szervezeted áhítozik valamilyen vitamin után,ezért érzed folyton az éhséget.
2014. szept. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ebből az egészből a tojás ért valamit, a főzelék szó-szó, a többi marhaság. Sovány vagy, 99%-ig biztos vagyok benne hogy a csontjaidon feszül a bőr, ezért érzed rosszul magad. Sikolt a szervezeted a normális makro- és mikrotápanyagok iránt.


Egyébként kakaó és mellé éhezés? Normális vagy? Nem lenne egyszerűbb zöldség - hús - sovány tejtermékek - normális CH-forrásra alapozva egy egészséges KINÉZETET elérni?


Lehet én vagyok az ufó, de egy pasi sem azzal jött oda hozzám, hogy "héé, tetszik hogy 52 kiló és 162 cm vagy, randizunk?". Ja, egyébként több vagyok súlyban, csak nem löttyedt izé, és sírnék, ha nem tudnék sok tíz kilóval guggolni...

2014. szept. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

egyél nyers répát, az lefoglalja a gyomrod és jó rostos,

esetleg egy kis zabpelyhet

2014. szept. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem azért vagy éhes mert sokkal kevesebbet eszel mint eddig .lehet hogyha engednéd hogy visszahízzál 52 kg-ra akkor minden visszaállna a rendes kerékvágásba.
2015. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta jobban vagy? Remélem, hogy kigyógyultál az anorexiádból!
2023. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!