Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ismertek liszt és cukormentes...

Csokilány97 kérdése:

Ismertek liszt és cukormentes ételeket?

Figyelt kérdés
ugyértem a zöldségek gyümölcsök és kúsokból kész ételt... semmi tejföl semmi tejszin csak természetes anyagok :) előre is kösziii :)

2014. okt. 23. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen étel lehet, csak a lisztet ki kell váltani gluténmentes liszttel (pl.: rizsliszt, zabliszt) A cukrot pedig édesítővel, nyírfacukorral.
2014. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én olyan ételekre gondoltam Amiben PONTOSAN tudom mi van... pl az édesitőben nem tudom és semmilyen liszt nem kerülhet a listamra :)
2014. okt. 23. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:

A nyírfacukorban tudhtod mi van, rá van írva a dobozára hogyan készül :)

Miért nem jó semmilyen liszt?

De amúgy google- keresel liszt és cukormentes recepteket, rengeteg van.

2014. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gersli, kuszkusz, bulgur, üvegtészta.


De ha minden mást ehetsz, akkor elég tág a választék, pl bármilyen leves, főzelék (botmixerrel sűrítve), rakott ételek, fasírtot is lehet csinálni zsemle, morzsa nélkül.


Miért nem lehet semmilyen liszt? Pl mandulaliszt? Lenmagliszt? Ezeket semmilyen diéta nem szokta tiltani.

2014. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Édesítésre meg stevia.
2014. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez amm kedves komment :D " keress rá googlen..." ennyi erővel majdnem fölösleges ez az oldal , eleg sok helyen olvasom ez a mondatot...

.

.

Mert ezek az ételek érdekelnek most :D

2014. okt. 23. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:

rántotta.

húsok.

zöldségek.

zsírok.

én nem szoktam nagy főzést rendezni, beleteszem a zöldségeket a jénai tálba. kis fűszer és csókolom.

2014. okt. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!