Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen jó és viszonylag olcsó...

Milyen jó és viszonylag olcsó fehérje készítményt ájánlatok?

Figyelt kérdés

Kicsit erősödni szeretnék ,és otthoni "gyurogatás" melett szedném,hátha ettől kicsit "megnőnék" (60kg vagyok).

Kösz!!!


2010. jan. 25. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nem ilyen egyszerű, de csak ha erre vágy akkor 100% Whey Protein Professional.:)
2010. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*vágysz:)
2010. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

a fehérjétől nem fogsz nőni,diétakor pl mi testépítők megemeljük a fehérjebevitelt

body-builder.hu

2010. jan. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
02:03 Menj te is, azt olvasgasd kicsit még az alapismereteket...
2010. jan. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kösz de ez kicsit drága nekem.

A Wpc80 tejsavófehérjéről tudtok valamit ,érdemes megvenni???

www.tejpor.hu

2010. jan. 26. 09:42
 6/10 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam a fehérjétől lehet izmosodni (nőni) a leghatékonyabban. (persze a kokszon kívül)

Pár hónapja vettem naposimot de nem szedtem be ,inkább természetes izmok kellenek. (még ha sokkal több munka is)

2010. jan. 26. 09:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazad van hogy nem szedted be a napo-t!

A biotech-nek jó cuccai vannak, és lehet hogy kicsit drágák, de bioboltban kis kiszerelésben is kapsz, és tescoban is vannak jó áron!A tescoban kapható nevesincs porokat is a biotech gyártja!Nézz körül, biztosan találsz magadnak megfelelőt!De én nem fehérjét vennék, hanem tömegnövelőt, abba több minden van, nem csak fehérje!És olcsóbb is!Vehetsz mellé vitamint, ami nagyon fontos az egészséges izom növekedéséhez.Jó edzést, és szép eredményt kívánok!

Ez csak egy pl:

[link]

2010. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
KÖSZ!!!!
2010. febr. 18. 08:16
 9/10 anonim válasza:
Szia. Én neked azt ajánlom hogy készíts edzéstervet vagy meny el egy közeli konditerembe. De én neked ajánlom a power protein 4kg os kiszerelést olcsó és viszonylag jó
2010. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vakondur válasza:
Most találtam ezt az oldalt ahol tényleg nagyon jó áron rendelhetsz jó minőségű fehérjét! proteinem.hu
2012. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!