Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 8 dl kávét ittam,13 éves...

8 dl kávét ittam,13 éves vagyok, fogok hányni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma buliztam az osztálytársaimmal és 8 dl kávét ittam. Ebben a pillanatban elkezdtem szédülni is! Fogok hányni?? Kérlek segítsetek nagyon rosszúl vagyok!!

2014. okt. 28. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak iszonyatosan verni fog a szíved.
2014. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
többet nem fogsz kávét inni, az biztos ... amúgy megérdemled a hányást és rosszullétet, ha ennyi eszed van
2014. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hányni nem valószínű, hogy fogsz, de örülhetsz, ha megéred a holnapot szívinfarktus vagy agyvérzés nélkül...
2014. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz hanyni... De nagyon komoly gond lehet a sziveddel... Pulzus es vernyomas. Nagyon buta vagy....

Lehet, hogy orvos kene, ha a vernyomasod es a pulzusod nagyon megugrik. Ne akarj agyverzest vagy infarktust magadnak.

2014. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Liz* ***** válasza:
A kávéban nagyon sok koffein van, egy 13 éves szervezetnek nagyon nem tesz jót, szóval egyáltalán ne igyátok, ez nem buli! Szerintem nem fogsz hányni, de ha szédülsz mindenképpen feküdj le, esetleg tegyél hideg vizes törölközőt a tarkódra, vagy a homlokodra.
2014. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem fogsz hányni.

Igyál meg egy nagy pohár hideg vizet, mert a kávé a szervezettől vizet von el, és még rosszabbul leszel.

Kicsit feküdj le, és próbálj meg pihenni.

2014. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott, megépem a holnapot. Mindenféle agyvérzés és szívinfarktus nélkül, voltam orvosnál csak ennem és innom kell meg pihenni köszönöm a segítséget
2014. okt. 28. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg egy kevés agyat növeszteni...
2014. okt. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!