Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 hetes székrekedéssel mit...

1 hetes székrekedéssel mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, kicsit hosszú lesz. Múlthét kedden összeszedtem valami vírust, ment a hasam délelőtt nagyon. Aztán ebédtől már normális volt minden, viszont kedd ebédtől vasárnapig nem székeltem. Vasárnap reggel egy kicsit, majd ebédkor közepeset székeltem. Azóta szerdán is nagyon kicsit, tegnap meg kb. 2 diónyit. Ja, persze ezt is erőlködés során..

Minden nap minimum 3x eszek, de általában többször.

Nagyjából eleget mozgok, és változatosan étkezek. Persze az étrendemben megtalálható a fehér kenyér, cukor, stb, de azért nem olyan mértékben fogyasztom ezeket, hogy ilyen dugulásom legyen.

Kb. 1 éve volt már hasonló, akkor vettem be stadalaxot, de majdnem a kórházban kötöttem ki, annyira fájt a hasam tőle, hányingerem volt, a víz pár perc alatt át ment rajtam (víz formájában jött ki), szóval a hashajtókat inkább hanyagolom.


Amiket próbáltam (és fogyasztottam): Éhgyomorra meleg víz, almaecetes víz, kávé, forró tej, rengeteg gyümölcs, zöldség és gyümölcslé, fehérhús, vöröshús, teljes kiőrlésű kenyér, levesek, jó zsíros hús, hal, magvak (dió,mogyoró, tökmag), sok folyadék, mézes tea, vitaminok, bor, jó minőségű pálinka.

Mi a baj? Mit csináljak? 45 kilós vagyok, és úgy érzem, hogy kb. 10 kg van bennem felesleg...:S Már szakad szét a hasam fent,bár étvágyam ugyanúgy van.

23L


2014. nov. 1. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Hunyadi János gyógyvizet. Nekem is vannak ilyen problémáim, de mióta napi fél-1 kupicával megiszok ebből, nincs gondom!! Ez csak gyógyvíz, nem kínoz meg...nem szoksz hozzá...ártani nem árt.
2014. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. nov. 1. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg kefir zabkorpával és aszalt szilvával.

Korpovit keksz szilva lekvárral, tejeskávé melegen, aszalt gyümölcsök utána pedig egy pohár meleg víz, sütőtök püré, cékla saláta darált dióval szóval minél rostosabb legyen, ezek általában segítenek.

2014. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!