Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Alacsony zsírtartalmú étrend?

Nickname96 kérdése:

Alacsony zsírtartalmú étrend?

Figyelt kérdés
Nekem azt ajánlották hogy ha kockás hasat akarok akkor zsírt kell égetnem,amihez ugye kell a jó étrend is.Mondanátok nekem alacsony zsírtartalmú táplálékokat?

#zsír #alacsony #Tálplálék
2014. nov. 3. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az összes gyümölcs és zöldségféle, a keményítötartalmú ételek (krumpli, tészta, rizs, kenyér, kifli, zsömle) illetve a sovány húsok (csirkemell, karaj).
2014. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezeket milyen módon kombináljam? Súlyzós edzés és kardió edzést is végzek heti 4 alkalommal. súlyzós 1,5 óra,kardió 30 perc. Célom fél éven belül a kockás hasizom.
2014. nov. 3. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Szálkásítani magas zsírtartalmú étrenddel is lehet ám... Nem egy testépítő csinálja ezt verseny előtt, megvannak az előnyei. A szénhidrát inzulinválasza nem annyira szerencsés a zsírégetéshez (persze ha van kalóriadeficit, akkor azért megtörténik, amúgysincs magasan az inzulinszint egész nap), laktatóbb is a zsír s az izmok is kisebb veszélyben vannak igazán kevés szénhidrát bevitele s normális fehérjebevitel mellett... Választás kérdése, hogyan csinálod. Én csak sok zsírral tudok zsírból fogyni, de ez speciális eset, másoknak sok szénhidráttal is megy a dolog.


Alacsony zsírtartalmú étel pl. a rizs párolt zöldséggel és sovány hússal. Elég tipikus is testépítő berkekben. A rizsben van némi zsír, ami nem gond, zsírra szüksége van a testnek (pl. a zsírban oldódó vitaminok s különböző hormonok miatt).

2014. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a tanácsot. Akkor sok szénhidrát és kevés zsír.
2014. nov. 3. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!