Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anyám miatt lettem refluxos?

Anyám miatt lettem refluxos?

Figyelt kérdés
Kislány koromban, ha itt voltak a barátnőim csak akkor ehettem, ha elmentek, mert anyám annyira irigy, hogy sajnált mástól egy szelet kenyeret meg szalámit. Ha itt voltak egész délután akkor csak este ehettem, természetesen ilyenkor mindig fájt, szúrt a gyomrom. Nemrég volt gyomortükrözésem, mert folyton fájt a gyomrom, hányingerem volt, aludni és enni sem tudtam, kiderült, hogy refluxom van. Köze van ennek anyámhoz meg a rendszertelen evéshez? L/18

2014. nov. 3. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:

az éhségérzet nem velejárója a szúró fájdalom, ez inkább a bestresszelt belekkel, gyomorral fordul elő, legalább is szerintem


én is hasfájós voltam mindig, és én is refluxos lettem, ez sajna úgy tűnik nekem, jórészt genetika, és egy totálisan stresszmentes élettel akár megszüntethető lenne, de mivel a mai világban nincs élet, stressz nélkül, ezért élet sincs reflux nélkül :\


de próbálj ki különféle diétákat, paleolit(több hónap után várd csak az eredményt), vegetárianizmus

2014. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!