Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nyáron kezdődött, hogy evés...

Nyáron kezdődött, hogy evés közben, után nagyon hányingerem volt. Elmentem orvoshoz, azt mondták vashiány, vettünk rá gyógyszert, sok vizet ittam. Szerintem ez így már érdekes, nem?

Figyelt kérdés
De már november van, és egyre rosszabb. Meg az hol normális, ha nem tudsz megenni egy szendvicset mert rögtön hányingered van? Van amikor ki is dobom a taccsot. Ha valaki érti hogy pontosan mi ez, akkor segítsen légyszi :s
2014. nov. 6. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológiára kérj beutalót! Ott fogsz választ kapni a problémádra.
2014. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológia, valószínűleg felszívódási zavar, férgesség, vagy hasonlók.
2014. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben köszi
2014. nov. 7. 15:35
 4/4 anonim válasza:

Nekem is volt hasonló, de nekem a stressztől, mert amint újra nyugodt lett az életem, azóta nincs ilyen problémám.

Én is alig bírtam hetekig enni, mert egyből hányingerem lett, volt, hogy csak egy szendvicset ettem egész nap, de ahogy írtam, nekem magától elmúlt.

2014. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!