Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SEGÍTSÉG! Félek nagyon,...

SEGÍTSÉG! Félek nagyon, holanp van a töri pótérettségi, és én meg romlott ketchupot ettem, mi lehet ennek a mellékhatása?

Figyelt kérdés

2014. nov. 17. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

XD

Hogy jön össze a kettő?!

Max.beteg leszel és megúszod a holnapot,vagy csak hasmenésed lesz,vagy még az sem.

2014. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogy nem akarok ott rosszul lenni,miért mindig ilyenkor tudnak jönni,a ketchup nagyon büdös volt...
2014. nov. 17. 18:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha addig nem leszel rosszul, akkor ott sem...
2014. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Dehát 8 órakkor kezdődik.... :S :(

Nagyon büdös volt a ketchup

2014. nov. 17. 18:29
 5/13 anonim ***** válasza:
XDDD.:"D csak én akadok fent azon hogyha büdös volt akkor miért etted meg?
2014. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert falánk vagyok és utána szagoltam meg...
2014. nov. 17. 18:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Már most érezned kellene hogy tekeregnek a beleid. Ha nem érzed, akkor valószínűleg holnap se lesz baj. De ha mégis, akkor is nyugodj meg, mert kiengedik az embert az érettségi kellős közepén is a budira. Nálunk matek érettségin járkált ki mindenki (mert a kukába rejtettük a tankönyvet a klotyóban) fel is tűnt a tanároknak, hogy mi ez a busójárás, de nem tudtak mit csinálni. Szóval nyugi.
2014. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én megettem egyszer fél tubus 2 hónapja lejárt májkrémet semmi bajom nem lett,pedig iszonyat íze volt így belegondolva de éhes voltam :D
2014. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De az mit jelent hogy az üveg nyakánál ahol lekell tekerni a kupakot volt egy fekete dzsuva ,és nagyon büdös volt?
2014. nov. 17. 18:37
 10/13 anonim válasza:
semmit odarohadt a ketchup lehet nem is volt romlott az egész csak az a kis rész
2014. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!