Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok, de meg...

Anorexiás vagyok, de meg akarok gyógyulni. Hogyan tudok szép lassan visszahízni?

Figyelt kérdés

Miket egyek ahhoz, és legfőképpen MENNYIT, hogy újra normális legyen a testsúlyom?

Most 44 kg vagyok, 51 volt még anno a normális súlyom, de beérném 48 kg-val is. De mivel a legutóbbi időben 700-800 kcal-okat ettem naponta, ezért gondolom a szervezetem raktározna, ha újra megennék egy péksütit, vagy normális köretet (rizst, krumplit) ennék a husihoz. Próbáltam végig figyelni, hogy a fehérje mindig meglegyen, legalábbis ne legyen túlságosan kevés.

Vki ismeri az irányadó számokat, amiket ilyen esetben javasolnak? Hány g fehérje, szénhidrát, zsír/ nap?

Csak annyit szeretnék, hogy ne úgy hízzak fel, hogy egy hájas disznó legyen belőlem.

Aki bármiben tudna segíteni azt nagyon megköszönöm!

Aki meg csak beszólni szeretne, az ne is küldje el a kommentjét, köszi.


2014. okt. 31. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga Kapszula c. könyvet.
2014. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első jót írt.


Neten fent van a konyv.

2014. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia kicsit fura lesz a válaszom, nem tudom hogyan tudnál visszahizni de szerintem ha rengeteget eszel.... stb talán. De ami szerintem sokkal jobban segitene az, az ima. Ismertem egy nöt hiaba evett nagyon nagyon sovàny volt, és ràjöttünk ez nem természetes dolog volt, az anorexia se egy normalis természetes betegség, inkabb egy megkötözöttség. Az ördög azért jött h lopjon, pusztitson es öljön. Ha imàdkozunk érted, kapni fogsz békesseget, örömöt, nem leszel sikertelen se szomorú, és fogsz hizni. Ha a lelked jol van a tested is helyre all.

Szerintem neked erre van a legjobban szükséged Jézus nagyon szeret téged! Ja, nyilvan egyertelmu h az a no akiert imadkoztunk most egyaltalan nem sovany :)

Volt egy kislany is, aki soha nem evett, es a szulok kerestek meg minket h imadkozzunk mert van h 3 napig semmit nem eszik, sokszor korhazba van, es imadkoztunk es most mar egyre tobbet eszik. A békési utca 1- be szeretettel vàrunk téged.

Immanuel gyülekezet.

2015. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!