Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 21 éves lánynak mennyi a napi...

21 éves lánynak mennyi a napi kalória szükséglete?

Figyelt kérdés

180cm és 66 kg vagyok. Már lassan egy hónapja járok rendszeresen (néha két napos szünetekkel, ha elutazom) Konditerembe.Általában mindig 700-800 kalóriát dolgozok le.

Viszont étkezésileg nem tudom mitévő legyek. Eddig készítettem ilyen salátaféleségeket és csak csirkemellet fogyasztottam mellette még. Viszont később rettenetes szénhidrát hiányom volt. Mikor hazautaztam nem is tudtam megállni hogy ne egyek pl: kekszet v kenyeret. Valakinek valamilyen tipp? vagy ez a salátás megoldás jó?

csak néhány kilót akarok leadni. Bár egyik héten ráállok a mérlegre 65 vagyok máskor meg 67 szal elég érdekes..


2010. jan. 29. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindennap felesleges edzeni konditeremben, oda járj háromszor egy héten és a kimaradó napokon egy otthoni 10-20 perces átmozgatás elégséges.

Reggelire egyél gyümölcsöt (egész délelőtt gyümölcs a legjobb), napközbeni sok folyadék is fontos (2-3 liter). Ebédre valamilyen húst párolt zöldséggel. Este meg egy könnyebb salátát, amihez már ehetsz egy szelet kenyeret (hogy biztos ne legyél éjszaka éhes), de teljeskiörlésűt! Ha bármikor megéhezel egyél pár szem szőlőt, de ne az egész fürtöt (ha ez nem áll rendelkezésre ott van még a mazsola) :)

Így edzés mellett a kalóriszükségletet meg 1600-1800 körül lehet, ha fogyni szeretnél.

2010. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!:)
2010. jan. 30. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!