Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lassan 5 éve a bulímia rabjaké...

Lassan 5 éve a bulímia rabjaként. Vége lesz valaha?

Figyelt kérdés
Van itt valaki,akinek sikerült kimásznia belőle?

2014. nov. 26. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvossal, igen.
2014. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Doki - pszichológus, pszichiáter! Sok sikert!
2014. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyedül, és igen sikerült.
2014. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy időben jártam pszichológushoz,majd pszichiáterhez is és gyógyszereket is szedtem(ezek nem igazán segítettek).

Amikor betöltöttem a 18-at otthagytam a pszichológusomat,belátom ez nagy hiba volt.(nem is igazán én akartam,de ezt hagyjuk).

A nyáron sikerült lecsökkentenem a falási rohamok és hányások számát.És viszonylag normálisan ettem.(Sok zöldség,gyümölcs,sovány hús,zabkása,tojás,víz)

És rengeteget mozogtam(több órát egy nap),Így sikerült tartanom a súlyomat,(46kg/151cm-hez)jól éreztem magam,és ha egyszer bezabáltam és hánytam másnap volt erőm folytatni.De szeptembertől nem bírtam és visszaállt minden.Több hónapig nem nyúltam hashajtóhoz,és most megint visszajött az életembe.Ráadásul híztam is(51 körül vagyok),kihat az egész életemre.Úgy érzem szépen lassan felemészt.

Nem tudom mit tegyek.Hibát hibára halmozok.

Nyáron még voltak terveim,volt jövőképem és most....

nem tudom mit tévő legyek....és bevallom félek,félek,hogy mi lesz.....néha úgy érzem nem bírom tovább......mindent megadnék érte,hogy végre elégedetten nézhessek tükörbe,és az életem ne a bulímiáról szólna...

18/l

(elnézést a kisregényért)

2015. jan. 4. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!