Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi kalóriára van szükségem...

Mennyi kalóriára van szükségem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

190 cm fiú vagyok 62 kg 17 éves. Tudom nagyon vékony vagyok.. Nem kell emlegetni

Egyszerűen nem értem miért nem bírok meghízni, konditerembe is elkezdtem járni de egy hónap után abbahagytam mert mondták, hogy felesleges ha ilyen vékony vagyok. Mit tegyek, hogy hízzak? Mennyit kell kb ennem? Ne írjatok 5 étkezéses étrendet mert már próbáltam de nincs rá időm. Segítséget előre is köszönöm :)



2014. nov. 29. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
2500 kcal nem ártana legalább, de azért az ne zsír meg szénhidrát, hanem fehérje legyen nagyrészt. Mellé járj kondiba, és ne higgy annak, aki azt mondta felesleges. Hogyhogy nincs időd? Viccelsz? 2 óra között nem tudsz bedobni egy narancsot? :D Kis odafigyeléssel szerintem menne az az 5 étkezés is.
2014. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És hogy jön össze 2500 kalória? Néztem 2500 as étrendet de annyit egy tehén nem eszik :D tudnál példát mondani egy napi étkezésről?
2014. nov. 30. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!