Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Akkor most mennyi kalóriára...

Akkor most mennyi kalóriára lenne szükségem?

Figyelt kérdés

168/63 18l

A BMR:1484 kcal Így a kalóriabázison 1400-at állítottam be napi szükségletnek. Ezt az esetek többségében be is tartom,de soha nem megyek 1200 alá. Csak az baj hogy egy ideje már nem fogyok semmit. (Kb. 1,5 hónapja) De min. 6x 1 héten megyek 1 órát futni,amivel az oldal szerint 561 kcal-t égetek,és ezzel ugye megemelkedik a kcal adag ennyivel. De az nem sok egy napra ha fogyni szeretnék?


2014. aug. 12. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagy te élsportoló, minek számolgatod a kalóriákat?

Táplálkozz egészségesen, egyél többször kis adagokba, igyál 3-4 liter vizet, és járj edzeni. Csak kitartás kell és hamar meglátod az eredményt

2014. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Osztom az első válaszát!
2014. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet :) Csak az a probléma hogy ősztől a suli miatt le fog csökkenni az edzések száma... :/
2014. aug. 12. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
A szükségesnél kb. 200 kalóriával kevesebbet vigyél be, így előbb-utóbb meg kell indulnia a fogyásnak.
2014. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egyébként változó is, mert nekem 1700-as BMR-em volt, ettem egy nap 1200 körüli kalóriát, ritkán mentem fölé, de én is stagnálok egy ideje.

Egyébként ezzel az oldallal januártól júliusig 10 kg adtam le, úgy, hogy nem tudtam mozogni, mert a sulim nem teszi lehetővé a szabadidő kihasználását.


Egyébként az, hogy stagnálsz, normális. Próbálj meg mindig 1200-1400 közt maradni, igyál tényleg rengeteg vizet, vagy legalább folyadékot, persze, ne cukorral tömött löttyöket!

Sok sikert :)

2014. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!