Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segitség, szeretnék hizni, de...

Segitség, szeretnék hizni, de nem megy, többi lent, mit tegyek és hogyan?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, 47 kg, 165 cm, mindig ilyen vékony voltam, sosem tudtam meghizni. Most nyáron sikerült, de csak a hasamra és a csipőmre ment, szóval az hájas lett. A fenekemre is ment, de narancsbőrös lett és nem kerek,feszes. A zsiros ételekkel már nem próbálkozom,mert csak gondot okoz.Nagyon elvagyok keseredve,csúnyának érzem magam.Mit tegyek, vagy mit egyek, amitől szép alakom lesz? A lábaim nagyon vékonyak, oda eddig lehetetlen volt meghiznom. Alakformálásra gyakorlatok? Köszönöm.
2014. dec. 10. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hova hízzál, sajnos nem tudod befolyásolni. Ha szép alakot akarsz akkor fitness, gimnasztika, sok mozgás, és mellette lehet enni nyugodtan.
2014. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

google: láb edzés, popsi edzés. Rengeteg leírás van képpel és magyar meg külföldi videókból is találsz annyit hogy két hétig is nézegetheted.

Hasra hasprés, lábra, fenékre kitörés, karra a fekvőtámasz az alap gyakorlatok. Előtte kis bemelegítés (erről is van több leírás).


Ha viszonylag gyors változást szeretnél akkor nagyon meg kell dolgoztatnod az izmaidat, hogy elszakadjanak és újraépüljenek, amihez súlyzós edzés a legjobb.

Edzés után egyél husit meg szőlőcukrot, hogy építsd és ne bontsd az izmot.

2014. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!