Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túl vékony vagyok, gyakran...

Túl vékony vagyok, gyakran fogyok, de hízni nem tudok. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Már rengeteg ezzel kapcsolatos kérdést találtam, de egyik sem rendelkezett jó válasszal. 168cm vagyok, 15 éves és jelenleg 44 kiló. Azt mondják, hogy a komoly fogyás 3 kilónál kezdődik, de nem olyan régen még 48 kiló voltam és lassan a jelenlegi súlyom sem lesz meg. Olvastam olyat, hogy naponta 2dl tejszín segíthet. Esetleg tudtok mondani hasonló dolgokat, mint például ez a tejszínes dolog, a napi 1 tábla csoki stb? Nagyon bánt ez a dolog, mert lassan már nem bírok tükörbe nézni, a lábaim egyre vékonyabbak. Nagyon köszönöm előre a válaszokat!

2014. dec. 14. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél natúr győri édes kekszet önts ki belőle jó pár dzemet egy tányérba.öntsd fel tejjel és hagyd ázni míg be nem puhul.aztán öntsd le rola a tejet és egy kanállal pépesítsd össze. Tegyél rá mézet és még egy kis tejet keverd össze és edd meg.
2014. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. dec. 14. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
El ne hidd már, hogy ez segít, le merném fogadni, hogy nem fog, nekem nem biztos.
2014. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tej+méz gratulálok a hülyeségedhez!
2014. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem is ilyen volt a testalkatom , most középkorú vagyok.

Az segített , hogy sportoltam , fizikai munkát végeztem a szabad levegőn és lassan megerősödtem , természetesen jobb étvágyam is lett . Javaslom még , hogy próbálj mindig pozitívan gondolkodni ez nekem sokat segített .

2014. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, nehogy elkezdd magadat liszttel es cukorral tömni. Zsíros leszel es tönkremennek az ereid.


Tömegnövelő etrendet kell követned.

Naponta 2x annyi feherjet es 5x annyi szenhidratot egyel amennyi a tomeged.

Ez nalad kb 90 gramm feherje es 220 g szenhidrat.


Minősegi forrasokbol vidd be mint rizs,csirke,marha,hal,barna/TK kenyer,túró,sajt,mandula,gyümölcs,zöldseg,tojas..

2014. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Es vegezz erősportot pl. evezes,úszas..
2014. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utóbbi tanácsot megfogadom!
2014. dec. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!