Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ilyen táplálkozás mellett...

Ilyen táplálkozás mellett hízni fogok?

Figyelt kérdés

R: 1zsemlében 2szelet csirkemell felvágott, uborka

10Órai: nutridrink (300kcal)

E: 1tál sóskafőzelék 2 virslivel

V: 1 teljes kiörlésű kifli megkenve teavajjal, uborka

Emellett ittam mézes teát (+3tk méz)

Ettől már hízhatok ? Vagy nem lesz jelentős a hízásom ilyen napoktól? Olyan 1300kcalra saccolom.. Viszont most állok át erre,eddig 800-900kcalt ettem. Nem túl hirtelen a váltás? Hízni fogok gyorsan ?


2014. dec. 16. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

hm hát lehet, hogy fogsz hízni, de ez nem valami egészséges menü.

a méz is cukor, azt ne felejtsd el.

a nutridrink az egy szemét, olvasd el, mi van benne.

a virsliben általában rengeteg a szója és egyéb hulladék.

ugyanakkor az uborkán kívül nem látok semmilyen zöldséget, gyümölcsöt.

szerintem a tojást is építsd be az étkezésbe, esetleg sajtokat, olajos magvakat.

a kenyeret ne vidd nagyon túlzásba szerintem.

arra figyelj, hogy legyen elég zsír, egészséges zsírok. a vaj az pl. jó.

2014. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az ubi mellett ott a sósjafőzelék, a nutridrinket muszály innom, virslit olyat veszünk,ami szója/gluténmentes, és ennyi méztől szerintem nem lesz nagy bajom naponta,máshogy nem szeretem a teát..
2014. dec. 16. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

hát ennél jóval több zöldség-gyümölcs kell, te még fejlődő szervezet vagy.

én már sokkal idősebb vagyok, de ma pl. megettem egy avokádót, két répát, két banánt, öt mandarint, egy almát, meg egy hatalmas salátatálat, amiben céklától kezdve minden volt, már nem tudom, mi. nem nagyon hiszem, hogy pár szelet uborkán meg egy tál agyonfőzött spenóton egészségesen eléldegélnék.

2014. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!