Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kövér akarok lenni. Valaki...

Kövér akarok lenni. Valaki tud segíteni ebben?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, coca colat igyal, sok ėdesseget lehetoleg le fekves elott mert azt marnem mozgod le es rajtad marad.


Tudod minden ami nem egeszseges, rengetek cukrot tartalmaz az szepen kerekiti a noket😀

2014. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Kenyér, szalonna.
2014. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Miert akarsz kover lenni? Orulj, hogy normal testalkatod van. En fogyni szeretnek. Rosszul vagyok az ilyen kerdesektol, mar bocs. Addig jo meg nem vagy kover, nagyon sok fiunak nem jon be ha egy lany kover mar ha lany vagy.
2014. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Miert akarsz kover lenni? Orulj ha normal testalkatod van. Nagyon sok fiunak nem jon be ha egy lany kover (mar ha lany vagy). Ha fiu vagy akkor meg azt mondom, hogy a lanyoknak nem jonnek be a kover fiuk. Ez a szornyu igazsag.
2014. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Én szeretném ha jó kövér lennék és szerintem pár fiúnak bejön a jó kövér csaj.
2014. dec. 26. 22:21
 6/16 Szintiszoli123 ***** válasza:
100%

1) Kerülj brutális kalória pluszba, zsír és CH túladagolással! A többi már csak formaság.

2) A szénhidrátot lehetőleg akkor vidd be, amikor a legrosszabb az inzulinérzékenységed (tehát reggel és este). Ilyenkor a glükóz sokkal esélyesebben megy a zsírraktárba, mint a sejtjeidbe (még akkor is, ha a sejtjeid egyébként fel tudnák azt használni), mivel azok kevésbé hajlandóak azt felvenni.

3) Válj inzulin rezisztenssé, hogy a fenti trükk ne csak reggel és este működjön, hanem egész nap!

4) Ne mozogj! Azzal csak elégeted a sok energiát. Plusz, ha nem mozogsz, akkor sorvad az izom. A sok izom nem jó, mert felveszi a cukrot a vérből és akkor a test nem tud miből zsírt építeni!

5) Stresszelj folyamatosan! Akkor termelődik a jó kis kortizol hormon, amitől megint csak az izom bomlik, ami a fentek miatt tiszta haszon.

6) Alapozz az egyszerű szénhidrátok fogyasztására, hogy a 3)-as minél gyorsabban bekövetkezzen!


Vannak még piszkos trükkök, de most hirtelen csak ennyi jutott eszembe.


Jól gondolod, ezek a dolgok egészségtelenek és igen, könnyen lehetsz így cukorbeteg, meg jöhet rád egy csomó más nyavalya is, de hát a szépségért meg kell szenvedni.


"lehetoleg le fekves elott mert azt marnem mozgod le es rajtad marad" - Hála Istennek ez nem így működik. Az egész napi bevitel számít meg az inzulinérzékenység, ami tény, hogy este rosszabb, de azért a test nem annyira buta, hogy mindig azt mozogjuk le, amit éppen megettünk. Ezt kellene már megérteni. Ezen az elven, ha nem eszünk semmit , akkor mit mozgunk le? A testnek vannak pufferei (pl glikogén raktárak). Akkor hízol, ha azok már tele vannak. Az már igazából tök mindegy, hogy este töltöd túl őket vagy reggel. Ha túl vannak töltve, akkor épül a zsírpárna. 3-4 nap átlag energiafelhasználása és bevitele fogja meghatározni, hogy hogyan alakul a tested, nem egy esti evésé. Ha pedig már tele vagy, akkor mindegy hogy reggeli vagy vacsora, az megy a zsírba.

2014. dec. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Tommaso99 válasza:
0%

Szerintem a kérdést poénnak szántad. Ez a

magyarázatból is látszik, miszerint fiúknak

akarsz tetszeni. A nagy többségnek a jó alakúak

jönnek be, max a telt keblűek. Rubensnél

lenne esélyed, de ő már halott.

2014. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek a telt lányok, de csak módjával. Legyen nagy melle és segge, meg egy kis husi, amit meg lehet markolni :)
2014. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 bendinyul válasza:
90%
Táplálkozz teljesen egészségtelenül, a cola az nagyon jó meg a csokik minden vállfaja, valamint a tészta és a kenyér és nutella kombinációja tegteszi a hatást mozgasszegény életmóddal kombinálva.
2014. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól jönne most egy jófajta kövér csaj;)
2014. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!