Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valószinű hogy ételallergiám...

Valószinű hogy ételallergiám van? :S

Figyelt kérdés

-valószinű, hogy tej érzékeny vagyok:S


-eddig csak úgy jelentkezett hogy 10 percre rá debagadt a szám, meg a nyakam, de volt olyan amikor az epémnél megdagadt és nagyon feszített(ez nem tudom mi:S de nagyon fáJ), ---> persze ezek elmúltak meg minden,


---jaj most hogy jártam, a szám körül jött ki valami fájfalmas kiütés:S azt hidtem megörülök:S a nyakamra is terjedt, a hülye orvos megszólal,h herpesz... jah.... meg stb..:S :( bőrgyógyászaton már 3* kezeltek félre, az egyik súlyos még most is:(...


-állandóan félre kezelnek, azért gondoltam hogy irok ide, hát ha más igy járt igy, és hiába kenegettem nem akart elmúlni,és amikor elkezdtem nem enni tejterméket képzeljétel el hogy eltűnt:S és arra gyanakszom hogy lehetséges h érzékeny lettem a tejre? azért mert amikor ettem egyből hogyis mondjam elkezdett utánna fájni,levedzett stb.. :S érdkes


Nah amúgy azt akartam kérdezni, hogy akkor most 1 kis kocka sajtot se ehetek? hát én meghalok sajt nélkül:S se semmit?:S centbálna


azóta nem ettem semmi olyat sem:(, nem is merek félek hogy kijön.


ha valaki esetleg járt így vagy hasonlóan,légyszi segítsetek:(


ez mostmár mindgi igy lesz, vagy lehet hogy vissza megy?:S jó ez hülye kérdés :( de most tök szomi lettem, új betegség...áá


*ammúgy nem csak ennél az ételnél vettem észre.

Gondolkodtam vmi allergia tesztet? nem is tudom h étel féle allergia teszt-van-e.


pls segítsetek, előre is köcce pussz:)))


2010. febr. 5. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:

hát nagyon úgy néz ki, hogy megtaláltad mi okozza a tüneteidet!

Ha a sajttól is kijön, akkor az is hanyagolni kell. A tej és a búza (laktóz és glutén) allergia a leggyakoribbak.

Javaslom, hogy tapasztald ki, mi okoz tüneteket és hanyagold a félrekezelő orvosokat. Ne gondold, hogy most beteg vagy, csak a géntechnológián alapuló élelmiszeripar túl sok vackot ad el, amire reagált a szervezeted.

2010. febr. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Orvos már látott? Normális gasztroenterológus?

Egyébként amennyire megállítható tényleg tejallaegiád ,tejfehérje allergiád van .ezért semmit nem ehetsz ami tej vagy tejtermék illetve kerülnöd kell a marha húst is. Mivel,hogy leírásod alapján azonnali allergiás reakcióid vannak. Egy sajt evéstől akár gége ödémát is kaphatsz és az kórházat és lélegeztető gépet jelent.

2010. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha jól sejtem, én tudom mi a te problémád. Priviben megbeszéljük? küldd el akkor légyszíves az e-mailcímed
2010. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi, elküldtem a címem
2010. febr. 5. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!